Субота
24 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«Територію щастя» влаштували для діток

Боздоський парк в Ужгороді перетворився днями на суцільну територію дитинства з десятками локацій для активного відпочинку на свіжому повітрі.

Учасниками фестивалю «Антиспінер» стали кілька сотень дітлахів. Вони у Боздоському парку стрибали зі скакалками, грали у класики, квадрат та футбол, складали кубик Рубіка… На імпровізованих трибунах вболівали «за своїх» вихователі, вчителі, друзі, батьки й родичі. І хоч ігри та забавки були дитячими, але медалі, кубки та відзнаки – справжнісінькими!

Одночасно парком простяглися велотраси для швидкісних заїздів, із перепонами, масових велостартів. Організатори – велоклуб «Лідер» за підтримки Ужгородської міськради – нагородили найспритніших.

А на просторій зеленій галявині розгорнулася «Територія щастя» від ГО «Щасливі діти». Малеча малювала листівки, стіннівки, виготовляла тематичні сувеніри, робила світлини біля святкової фотозони. Неймовірне захоплення викликала локація, із робототехнікою.

А ще юні гості свята вивчали іноземні та мову жестів, малювали й займалися художнім розписом, виготовляли ляльки-мотанки та будували замки з піску. Всі охочі займалися зумбою просто неба, а ще могли завітати до «салону краси» на експрес-зачіску. Дорослі долучалися до тренінгів та відкритих лекцій із дитячої та сімейної психології.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
October 2017
 

Навіґація

...