Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Турнір зі Стрит-Воркауту

відбувся у Мукачеві

У Мукачеві відбувся обласний турнір зі стрит-воркауту. Підтримати закарпатських спортсменів приїхав один з найвідоміших в Україні представників цього напрямку Іван Козачок. Саме за сприяння його команди «Воркаут» у Мукачівській ЗОШ №11 побудовано спортивний майданчик. Там й відбувся обласний турнір, на який з’їхалися спортсмени з усього Закарпаття. Було й чимало охочих спостерігати за складними елементами, які демонстрували хлопці. Особливо видовищними видались силові вправи на перекладині та брусах. У цій категорії лідерство виборов Василь Гушка з Хуста, а його товариш Андрій Штефуца здобув 2-ге місце. Ілля Гапак з Ужгорода став третім.

Найкраще технічні елементи на перекладині зумів продемонструвати берегівець Михайло Пиринець, а другим у цій категорії став хустянин Максим Баршай. «Бронзу» виборов Томі Мікшай з Берегова.
Наступним етапом турніру були змагання з джимбару (елементи на силу й пружність одночасно). У цій категорії клас показали ужгородці. Владислав Костюк вразив усіх добре відпрацьованими елементами, заслужено зійшовши на першу сходинку п’єдесталу. Берегівець Томі Мікшай зумів відзначитися і в джимбарі, виборовши друге місце, а Ігор Федаш з обласного центру замкнув трійку лідерів, щоправда, відмовився від «бронзи» на користь наймолодшого учасника Олександра Топтея.

Юрій БАБІЧИН.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...