П’ятниця
23 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Тиждень під знаком

кохання

Цей тиждень у обласній філармонії пройшов під знаком Дня Валентина. Свої романтичні програми вже презентували естрадно-духовий і симфонічний оркестри, а завершиться марафон завтра концертом авторської естрадної вокальної студії «Рена».

Їхні імена вже встигли засяяти на багатьох сценах краю та за його межами. Окремо варто сказати про керівника «Рени» – Яну Садварій. Ця талановита солістка заслуженого академічного Закарпатського народного хору торік стала лауреатом обласної премії ім. Дезидерія Задора. Вона 20 років на сцені і є автором понад 150 пісень, знаним педагогом із вокалу.

Отже, 18 лютого про світлі й чисті почуття, перше кохання й перший поцілунок співатимуть юні зірки нашого краю, а також заслужені артисти України Яна та Олександр Садварій (на фото).

У програмі – пісні П. Маги, І. Татаренка, Т. Нєдєльської, Ю. Рибчинського, Я. Садварій та улюблені всіма хіти з репертуару Вів’єн Морт, Едіт Піаф, Єлени Томашевіч, Лари Фабіан, Міли Нітіч, гурту «Без обмежень» тощо. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня». Початок – о 16.00.

А 20 лютого солістка філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк запрошує на продовження започаткованого нею проекту «Повний цикл фортепіанних творів Ф. Шопена і М. Лисенка». Цього разу виконавиця в одній програмі об’єднає 9 ноктюрнів і 4 балади польського генія та сонату ля мінор Миколи Лисенка. Початок – о 18.30.

До слова, можна лише подивуватися неймовірному творчому потенціалу та працездатності нашої землячки, якій до снаги за короткий час зіграти абсолютно різні програми в кількох містах України і з успіхом презентувати своє мистецтво за кордоном, зокрема в Угорщині.

Таїсія Грись

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...