У центральному матчі туру перемагає «Проспект»

У четвертому турі Ужгородської футзальної ліги найбільшу кількість глядацької аудиторії зібрав поєдинок лідерів групи А «Проспект» – «Минай-1».

І справді матч вийшов видовищний, емоції вирували як на футзальному майданчику, так і поза ним. Із перших хвилин ініціативою заволоділи минайці, які реалізували дві свої нагоди, проте невдовзі «Проспект» оговтався від стартового натиску й зумів відновити статус-кво, зрівнявши рахунок.

Другий тайм став не менш інтригуючим, вже «Проспект» вийшов уперед, але згодом минайці зрівнюють результат. Та все ж Матвій Бобаль зумів забити ключовий гол і принести вікторію саме «проспектівським» футзалістам – 4:3.

Результати всіх матчів

Група А: «Проспект» – «Минай-1» – 4:3; «Тімвір» – АТО – 3:2; «УжНЕТ» – КС «Ужгород» – 7:5; «Верест» – «Ultimate» – 12:0.

Група В: «Зінедін» – «Будівельник» – 10:1; «USB» – «Sportik» – 1:8; «Минай- 2» – «Медея» – 6:2; «Епіцентр» – «Libyan lions» – 9:4.

Група С: «Вікінг» – «Коритняни» – 2:1; «Кіт» – «Вопак» – 2:6; «Віола» (Худльово) – «УжНУ» – 1:3. Матч «Радванка» – «Тиса» перенесений на 8 лютого.