Субота
17 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

у ЦЬОМУ ЧЕРВНІ

ВИПОВНИЛОСЯ Б йому 75…

Скільки теплих слів було б сказано 26 червня на адресу Олександра Підгорного. Скільки листів прийшло б від наших однокурсників! Ми вчилися з ним на одному курсі факультету журналістики Львівського державного університету ім. І.Франка. Одружилися ще студентами. Разом приїхали працювати до Ужгорода. Тут жили його батьки. Сашка радо прийняв колектив газети «Закарпатська правда», мене – «Вісті Ужгородщини».

Він був надзвичайно талановитий журналіст. Його гуморески друкувалися у журналі «Перець», в інших республіканських виданнях. Фейлетони подобалися читачам. А газета, де він працював,  роками славилася своєю суботньою сатиричною сторінкою «Закарпатський їжак».

Співпрацював Підгорний з різними виданнями. Переконана, що журналісти і нині пам’ятають його. Пам’ятають і ті, хто був героями його фейлетонів чи впізнавав себе у гуморесках.

Просто не віриться, що нині доводиться писати про Сашка у минулому часі. Ми прожили разом 32 роки. На жаль, життя довше, ніж кохання, але до останніх днів залишалися рідними людьми. Виховали двох чудових дітей. Сашко був прекрасним батьком, мав багато друзів.

Але сталося те, що сталося. Симптоми інсульту розвивалися з фатальною невідворотністю. Вже два роки, як відійшов Сашко у вічність.

Підгорний був Журналістом з великої літери. Колись нині вже також покійний декан нашого факультету Володимир Здоровега казав, що мав Підгорний ту іскру Божу, яка не кожному дана, і ця іскра обов’язково розгориться яскравим полум’ям. Так воно й було. Жаль, що було, а не є. Нічого в цьому грішному світі не вічне. Але Олександр Підгорний залишив на землі, незважаючи на всі перипетії, гарний слід у закарпатській журналістиці.

Виросли його діти, ростуть онуки. Живуть своїм життям журналістські колективи, з якими співпрацював. Словом, життя триває, але вже без Підгорного. Його зірка згасла, віддавши своє неземне тепло багатьом.

Марія ПІДГОРНА.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...