Субота
24 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

У ФК «МИНАЙ» –

новий тренер

У стані чемпіона краю, володаря обласного кубка та суперкубка з футболу ФК «Минай» відбулися зміни на тренерському містку – замість Миколи Гібалюка команду тренуватиме Ігор Харьковщенко (на фото). За інформацією клубного сайту, новий наставник – 51-річний спеціаліст із великим досвідом роботи в професійних командах. Із цього тижня він уже приступив до своїх обов’язків.

І. Харьковщенко – вихованець одеського футболу. Він добре знайомий закарпатським уболівальникам, адже працював у штабі головного наставника ужгородської «Говерли» В’ячеслава Грозного з 2013 по 2016-й рік. Як гравець, захищав кольори дніпропетровського «Дніпра», рівненського «Вереса» та чернівецької «Буковини», а також виступав за кордоном – у Болгарії, Росії та Молдові.

Свою тренерську кар’єру розпочав у 2002-му. Був помічником тренера в таких відомих командах, як київський «Арсенал» та запорізький «Металург». Має і досвід роботи за кордоном – разом із В. Грозним працював у титулованому «Левскі» (Болгарія), грозненському «Тереку» (Росія) та «Тоболі» (Казахстан). Самостійну кар’єру головного тренера розпочав у команді «Сахалін» (Южно-Сахалінськ), що виступала в східній» зоні другої ліги чемпіонату Росії. Останнє його місце роботи – молодіжна команда ФК «Балкани» (Одеська область), яка грає в першій лізі чемпіонату України.

Пан Харьковщенко зазначив, що ФК «Минай» буде боротися за найвищі сходинки: «Третє місце в групі аматорського чемпіонату України для колективу з таким складом – не показник. У другому колі маємо виходити з групи – це одна з основних задач».

Щодо планів команди, то вже наступного місяця «минайці» візьмуть участь у зимовій першості області, виступатимуть також у кубку Закарпаття. Є у планах і підготовка до участі в другій лізі чемпіонату України.

Михайло АРДАНИК

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
January 2018
 

Навіґація

...