Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

У «КЛАСИЦІ» СТАЛИ КРАЩИМИ

силачі з Мукачівщини

16 – 17 грудня в ужгородському спортивному комплексі «Юність» пройшов чемпіонат Закарпаття з пауерліфтингу з жиму лежачи та класичного жиму лежачи, в якому взяли участь 86 спортсменів із семи районів краю.

Серед жінок в обох номінаціях чемпіонками у своїх вагових категоріях стали хустянки Ірина Сенкевич, Ольга Якоб та представниці УжНУ Катерина Гунченко, Каріна Цьока й Вік­торія Козарь. У абсолютному заліку в класичному жимі лежачи перемогла Ірина Сенкевич, а в жимі лежачи не було рівних наймолодшій учасниці турніру – 16-річній Вікторії Козарь, котра підняла найбільшу вагу чемпіонату – 67,5 кг.

Серед чоловіків перемогу в «класиці» святкували Володимир Шумейко, Едуард Бошинда, Василь Малейко та Василь Маєвський із Мукачівського району, Михайло Булеца зі Свалявщини, представник Хуста Андрій Смерека, ужгородці Олександр Шляхта й Леонід Квятковський.

У жимі лежачи з застосуванням спеціального екіпірування чемпіонами стали хустяни Андрій Козир і Богдан Міговк, виноградівець Себастьян Мартон, свалявці Ігор Данайканич і Михайло Булеца, Василь Герц із Мукачева, Василь Маєвський та Олександр Шляхта. Ужгородець Олександр Шляхта при власній вазі 79 кг підняв найважчу штангу чемпіонату – 230 кг, що на 12,5 кг вище за норматив майстра спорту України, й став абсолютним чемпіоном в обох номінаціях.

У командному заліку в класичному жимі лежачи переміг Мукачівський район, на другому місці – Ужгород, на третьому – Хуст.

А в жимі лежачи перемогли хустяни, другими стали силачі з обласного центру, третіми – представники Свалявського району.

Обласна федерація пауерліфтингу вдячна управлінню молоді та спорту облдержадміністрації, партнерам заходу: факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ, магазину спортивного харчування «Fit Pit», Ужгородській міській федерації пауерліфтингу, СК «Олімп», завдяки яким чемпіонат Закарпаття, що проводився у дні 35-річчя заснування крайового пауерліфтингу, став справжнім спортивним святом.

Як повідомив голова обласної федерації пауерліфтингу Андрій Федорішко, за підсумками цих змагань із кращих атлетів сформують збірну команду, яка потім презентуватиме наш край у чемпіонаті України. Він відбудеться 13 лютого або в Мукачеві, або в Кам’янець-Подільському.