Субота
24 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

У МАТЧІ ФАВОРИТІВ УФЛ

ЗНОВУ ПЕРЕМАГАЄ «ПРОСПЕКТ»

У обласному центрі футзал набирає популярності. Зокрема в рамках другого туру ужгородської футзальної ліги найбільша увага вболівальників була прикута до матчу двох фаворитів – «Проспекту» та «Миная».

В головному залі СК «Зінедін» ніде було яблуку впасти. Звісно, суперники знані: у складах обох команд виступають кваліфіковані гравці, за плечима яких – професійна кар’єра. Та й у «Миная» були «старі рахунки» з «Проспектом», котрий у двох матчах минулого сезону зумів обіграти його і стати чемпіоном футзальної суперліги. Тоді велику роль у перемозі проспектівців зіграв кращий бомбардир минулого чемпіонату Роберт Гегедош, а вже в цьому сезоні він перейшов до стану «Миная», тож таке підсилення мало б зіграти на його користь. Та, як виявилося, на цей двобій значно краще налаштувався «Проспект», у складі якого на головних ролях були Матвій Бобаль, Анатолій Нурієв, Ігор Добровольський та Юрій Шукаль.

Першими свою нагоду реалізували проспектівці, та невдовзі досвідчений Владислав Микуляк відновив паритет. У середині тайму «Проспект» повторно виходить уперед, але за шостий фол – Роберт Гегедош точно реалізовує 10-метровий удар – 2:2. Гадаю, переломним став третій гол, який змогли провести проспектівці з сигналом про завершення першого тайму, саме тоді їхній гравець завдавав завершального удару – арбітр ФІФА з футзалу Сергій Дребужан зафіксував взяття воріт, тим самим викликавши бурхливу реакцію у минайців, які накинулися на рефері ледь не всією командою. Натомість зі стану «Проспекту» на них, наче ураган, налетів тренер Євген Прозор. Добре, що втрутилася охорона і всіх заспокоїла. Арбітр пояснив, що про кінцівку тайму, як і матчу, окрім фінальної сирени має просигналізувати свисток арбітра, а позаяк це не відбулося, то гол має бути зарахований.

Не знаю, чи то підопічні тренера минайців Миколи Гібалюка витратили велику частку енергії на з’ясування стосунків щодо зарахування третього м’яча, чи просто психологічно перегоріли, але в другому таймі так і не зуміли реалізувати бодай одну голеву нагоду. Звісно, феноменально відіграв поєдинок кіпер «Проспекту» Мирослав Лютнянський, який отримав купу овацій та схвальні відгуки вболівальників. Підопічні Євгена Прозора ще двічі вразили володіння минайців. Тож матч завершився з результатом 5:2 на користь «Проспекту».

В інших матчах другого туру маємо такі результати.

Суперліга: «Беркут» – «Медея» – 5:5; «Радванка» – «Вопак» – 9:3; «Алекс» – «УжНУ» – 4:8; «Проспект» – «Минай» – 5:2.

Вища ліга: «Олімпік» – «Епіцентр» – 14:4; «УжНЕТ» – «Коритняни» – 5:1; «Вікінг» – «Худльово» – 5:2; «Штурм» – «Верест» – 5:3.

Перша ліга. Група А: «Трактор» – «Будівельник» – 2:0; «Фенікс» – «КС Ужгород» – 1:1; «Тиса» – «Тімвір» – 1:8; «Афріка Юнайтед» – «КІТ» – 0:3.

Група Б: «Стандарт» – «Перечин» – 1:5; «Зіна» – «Інваспорт» – 5:3; «УТЕІ» – «Рятівник» – 9:6; «Здоров’я» – «Сторожниця» – 4:8.

Семен МИХАЙЛИК

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
November 2017
 

Навіґація

...