Четвер
22 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

У нас побувала Надзвичайний і повноважний посол України в Угорщині

Надзвичайний і Повноважний посол України в Угорщині Любов Непоп, перебуваючи на Закарпатті, провела робочі зустрічі з головою ОДА Геннадієм Москалем, керівником Товариства угорської культури Закарпаття, народним депутатом Василем Брензовичем, очільником Берегівської РДА Іштваном Петрушкою, мером Берегова Золтаном Бабяком, а також відвідала виноробний комплекс «Чизай».

Про це інформує МЗС України. У ході зустрічей обговорили питання, пов’язані з роллю і потенціалом краю у зміцненні українсько-угорських відносин, у захисті України від російської агресії, в просуванні України на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції, а також у проведенні реформ. Відбувся обмін думками щодо економічних проектів, наголошувалося на важливості побудови об’їзної дороги навколо Берегова та необхідності розбудови пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні. В контексті питання нового ЗУ «Про освіту» обговорили  плани Міністерства освіти і науки України з реалізації рекомендацій Венеціанської комісії при імплементації закону та участі в цьому процесі нацменшин і угорської громади зокрема.

Посол разом із В. Брензовичем, І. Петрушкою та З. Бабяком вшанували пам’ять загиблих героїв АТО та Небесної сотні й поклали квіти до скорботної стели.
Любов Непоп також передала новорічні подарунки для дітей Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, над якою шефствує Посольство України в Угорщині. Акцію організували за допомоги Почесного консула України в Угорщині Алекса Ровта.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...