Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

У Всесвітній день вишиванки

працівники Закарпатської облради прийшли на роботу в одязі з національним колоритом

18 травня, у всесвітній День вишиванки, працівники виконавчого апарату Закарпатської облради прийшли на роботу у вишиваному одязі. У такий спосіб вони пропагували збереження вікових народних традицій та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Інформацію про це поширила прес-служба відомства. «Уже кілька років поспіль в Україні третій четвер травня відзначається як Міжнародний день вишиванки. Це свято набуло масштабного рівня. Сьогодні ті, хто вдягає вишиванку, символізують свободу, солідарність, нескореність. Люди вірять, що вишиванка додає їм сили й оберігає їх», – зазначив голова облради Михайло Рівіс. І додав: «Вишиванка є унікальним символом, який об’єднує українців не за політичними чи релігійними поглядами, а за проявом патріотизму. Співвітчизники, де б вони не проживали, одягають національну вишиванку й гордо демонструють її в різних куточках світу».

«Вишиванка є надійним оберегом для новонародженої дитини і для всієї родини. Тому в цих сорочках навіть хрестять малят і потім зберігають багато років, передаючи традицію з покоління в покоління», – зауважив керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець.

Ну і, звісно, працівники обл­ради зробили численні фото на пам’ять у вбранні з національним колоритом. У газеті, правда, довелося обмежитися однією світлиною, усі в кадр не потрапили.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...