Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

У ВИШЦІ ЗАВЕРШУЮТЬ БУДІВНИЦТВО КОМПЛЕКСУ,

де розмістяться школа, дитсадок, сільрада, амбулаторія, пошта і поліцейський пункт

Геннадій Москаль проінспектував роботи з будівництва загальноосвітньої школи у високогірному селі Вишка на Великоберезнянщині. Її почали зводити ще в 2008-му, а потім через фінансову кризу заморозили на невизначений термін.

Цього року з ініціативи голови ОДА роботи на об’єкті відновили за кошти місцевого бюджету та Державного фонду регіонального розвитку. Триповерхову будівлю утеплили мінватою й поштукатурили, зараз іде облаштування всередині – майстри викладають плитку й монтують систему опалення. «Після здачі в експлуатацію в цьому комплексі, крім школи, розмістять дитсадок, сільраду, амбулаторію, поштове відділення та пункт дільничного поліцейського, – зазначає Г. Москаль. – Для цього проектанти передбачили окремі входи в цокольний та верхній поверхи. Зараз сільрада з поштовим відділенням та поліцейським пунктом знаходяться в старому дерев’яному будиночку, а дитсадка в с. Вишка, де налічується близько тисячі мешканців, немає взагалі, тому діток возять у сусіднє село. Будівництво сучасного комплексу для цього високогірного населеного пункту є дуже доречним, тим більше, що без продовження робіт капітальна споруда, в яку вклали чимало бюджетних коштів, через рік-два почала би руйнуватися».

До речі, якщо по Україні нав­чальні заклади, як правило, закривають чи оптимізують (дається взнаки скорочення населення і зменшення кількості дітей), то Закарпаття – чи не єдина область, де такі об’єкти продовжують будувати і вводити в експлуатацію.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...