Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

У ЗОШ №9 В УЖГОРОДІ ХТОСЬ «ПОЖАРТУВАВ»

У підсумку 13 дітей опинилися в лікарні

24 жовтня близько 11-ї в ЗОШ №9 в Ужгороді сталася надзвичайна подія, через яку евакуювали близько 550 дітей і працівників закладу.

Того ж дня в мерії у зв’язку з інцидентом відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, де й прояснилося, що насправді відбулося. Одна із заступників директора школи (керівник – на лікарняному) розповіла, що після 3-го уроку коридорами з першого поверху поширився їдкий запах, однак диму не було. Учні і вчителі відчули першіння в горлі, сльозотечу, тому всіх упродовж 5 хвилин вивели у двір школи. Паралельно викликали рятувальників, поліцію, «швидку», газову службу. На час приїзду фахівців запах майже вивітрився, оскільки в приміщеннях відразу відкрили вікна. Однак дітей про всяк випадок відпустили додому. Учнів, які скаржилися на погане самопочуття, відвезли в лікарню.

У 3-х із 11-ти були більш виражені симптоми отруєння, їх помістили у відділення інтенсивної терапії. Пізніше в УМДЛ рідні привели ще двох школярів.

Як повідомив головний лікар Ужгородської міської дитячої лікарні Ігор Рошко, під час госпіталізації практично в усіх фіксувалося підняття температури до 37,3, вони скаржилися на потемніння у очах, запаморочення, головний біль, тахікардію, нудоту та сухий подразливий кашель. За припущенням медиків, симптоматика характерна для отруєння перцевим газом. Ця сльозогінна суміш тимчасово виводить людину з ладу, проте симптоми швидко зникають. Школярам, звісно, надали необхідну допомогу й наступного дня відпустили додому.

У відділі комунікації поліції області розповіли: на момент інциденту нікого стороннього на території ЗОШ не було, а значить – ззовні ніхто небезпечних речовин не заносив. Також правоохоронці виключили витік природного газу, що підтвердили й газовики, які працювали на місці. З’ясувалося, що до НП можуть бути причетними двоє тутешніх учнів. Їх опитували в присутності батьків і педагогів, один із яких обґрунтовано підозрюється у хуліганстві. Слідство триває.

Оксана НЕВИЦЬКА

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...