П’ятниця
23 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Угорські фахівці поділилися досвідом із закарпатськими футболістами

20 лютого за участі угорських фахівців в Ужгороді пройшов навчальний семінар для закарпатських тренерів із дитячо-юнацького футболу.

Спочатку куратор футбольних академій Карпатського регіону з Угорщини Йосиф Тойті провів теоретичну частину. Далі ж тренери з академії СК «Варда» (Кішварда) на футбольному полі в Середньому зробили показові тренування з двома віковими групами ужгородської СДЮСШОР.

Для всіх фахівців ці заняття стали корисними й, гадаю, дозволять їм прогресувати у своїй справі. Йосиф Тойті в коментарі «НЗ» зауважив: «Задоволений роботою, всі дуже уважно слухали, сподіваюся, що через певний час це дасть ефект. Знаю, що Закарпаття здавна славилося здібними футболістами, але слід змінювати систему тренувань, визначну роль тут відіграє якість інфраструктури. Також зазначу, що є дуже перспективні юні гравці, з яких можна виховати талановитих спортсменів».

Ще один футбольний функціонер із Угорщини Золтан Модьор додав: «Це лише перший крок у співпраці. У планах – будівництво нового поля зі штучним трав’яним покриттям на ужгородському стадіоні «Авангард» та двох у Середньому. А ще в с. Дерцен на Мукачівщині хочемо побудувати футбольну академію з усією інфраструктурою».

Семен МИХАЙЛИК

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...