П’ятниця
23 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Улюблене видання знову отримали поціновувачі народного мистецтва

Нещодавно побачив світ черговий номер журналу «Культурологічні джерела» – видання Обласного організаційно-методичного центру культури.
Прикрашає обкладинку світлина Івана Поповича – гурт «Плай» Хустського району. Дизайн виконав Микола Дем’ян.

Продумана структура часопису дає можливість розглядати культурно-мистецьке життя Закарпаття в різних ракурсах і часових відрізках.  

У рубриці «Ювілеї» Сергій Баранчиков нагадав, що легенді української хореографії Михайлові Суслікову першого січня виповнилося славних 95 років. У цей же день ювілей святкувала і закохана в народну творчість Надія Мельник-Гудь із Іршави, про яку тепло відгукнувся у своїй статті письменник Василь Шкіря. Провідний методист ООМЦК Володимир Мишанич схилив до відвертої розмови про життя й роботу, свята й будні ювілярку Ганну Дрогальчук, директора центру культури.

Визнану народом артистку, неперевершену виконавицю народних балад Віру Баганич яскраво представила етномузиколог Віра Мадяр-Новак.

Не обійшлося без цікавих сюрпризів і в рубриці «Постаті». Зокрема у статті «Феномен Івана Чендея» Василь Габорець пригадав декілька моментів, які найбільше запам’яталися під час спілкування із письменником.

 Спогадами про музиканта Йосипа Базела у розділі «Пам’ять» поділилася викладач Ужгородського держмузучилища ім. Д. Задора Наталія Шіпош.

Марина ОФІЦИНСЬКА

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...