17 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«Ужгород» сенсацію з «Минаєм» не створив

На ужгородському «Авангарді» у третьому турі чемпіонату краю з футболу зійшлися володар цьогорічного кубка Закарпаття «Минай» та минулорічний чемпіон – «Ужгород».

Перший тайм двобою вийшов більш-менш рівним: «Ужгород» намагався не підпускати близько гравців суперника й робив ставку на контратаки.

Розв’язка матчу відбулася в другій половині. Господарі вже через 4 хвилини після відновлення гри відкрили рахунок. Яромир Лобода з передачі Р. Гегедоша відзначився дебютним голом у цьогорічному чемпіонаті. Через кілька хвилин екс-ужгородець вже сам забиває у ворота колишньої своєї команди. На 63-й хвилині капітан ужгородців Р. Соскида таки відквитав один гол – після подачі корнера він безвідпорно пробив по воротах. На 66-й хвилині Р. Гегедош, отримавши відмінний пас із глибини поля, витримав необхідну паузу, накотив під удар Василеві Пиняшку, який потужно пробиває воротаря «Ужгорода». Крапку в цій грі поставив забивний Р. Гегедош: після подачі з кутового він опинився в потрібному місці й зробив результат зустрічі 4:1. Наприкінці поєдинку димовими шашками про себе нагадали ультраси «Ужгорода», від яких тижнем раніше відхрестився міський клуб, заявивши, що це не вболівальники їхньої команди.

Результати всіх матчів 3-го туру у вищій та першій лігах такі.

Вища ліга: «Вільхівці» – ФК «Оболонь» (Хуст) – 3:1 (юнаки — 2:2); «Севлюш» (Виноградів) – «Середнє» – 1:0 (8:0);«Карпати» (Рахів) – ФК «Боржава» (Довге) – 3:0 (3:2); «Минай» – «Ужгород» – 4:1 (4:1); «Поляна» – «Бужора» (Іршава) – 2:2 (1:2).

Перша ліга. Західна зона: «Березний» (Великий Березний) – «Рутенія» (Сторожниця) – 3:0 (юнаки – 1:5); «Локомотив-Чоп» (Чоп) – «Невицький замок» (Невицьке) – 1:1 (0:2); «Витязь» (Концгазо) – «Ракошино» – 6:0 (0:0); «Заріччя» – «Сокіл» (Кінчеш) – 1:2 (4:1); «Ф. Медвідя» (Нове Давидково) – «Бобовище» – 2:0 (3:2); «Нижній Коропець» – «Велика Копаня» – 3:0 (1:1).

Східна зона: «Вікторія» (Біла Церква) – «Інтер» (Ганичі) – 3:1 (4:0); СК «ім. І. Яремчука» (В. Бичків) – ДЮСШ Тячів – 6:1 (0:0); Верховина» (Міжгір’я) – ФК «Карпати» (Дубове) – 3:0 (1:2); «Вишково» – «Говерла» (Ясіня) – 1:5 (5:4); «Терново» – «Авангард» (Тересва) – 4:0 (4:2); «Беркут» (Бедевля) – «Діброва» (Нижня Апша) – 2:2 (0:0).