УЖГОРОДСЬКА СДЮСШОР

КРОКУЄ ДАЛІ в Зимовому кубку

Із 2 по 4 лютого в Моршині відбувся груповий етап зимового кубка дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд 2002 р. н. (U-16).

Вдало на цих змаганнях виступила ужгородська СДЮСШОР. Підопічні Володимира Мухлиніна в першому турі перемогли «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:1, у наступному матчі поступилися місцевій «Скалі» – 0:1, а в завершальному двобої в «закарпатському дербі» зуміли обіграти «Мункач футбольну академію» – 2:1 – і посіли другу сходинку в групі. Тож гратимуть стикові поєдинки зі львівськими «Карпатами». В разі успіху, ужгородці можуть потрапити до фіналу, який відбуватиметься з 22-го по 24 лютого в Маріуполі.

Ще одна наша команда, яка брала участь у зимовому кубку серед команд U-19, – МФА (Мукачево) – виступала на цьому етапі змагань в Чернівцях і посіла 3-тю сходинку в групі. Спочатку перемогла хмельницьке «Поділля» 4:0, але далі поступилася місцевій «Буковині» 0:2 та стрийській «Скалі» 1:3 й завершила свої виступи на цьому турнірі.