«Ужгородські вовки» – чемпіони Закарпаття

Цими вихідними, 18 – 19 лютого, відбулися фінальні ігри VI чемпіонату Закарпаття з хокею.

За результатами відбіркових півфінальних ігор за третє місце змагалися команди «Спартак» та «Шахтарські барси». Перемогу зі значним відривом здобули «Барси».

За чемпіонський титул запекла боротьба проходила між «Ужгородськими вовками» та «Синевиром». Перший період закінчився з рахунком 0:0. Проте вже у другому «вовкам» таки вдалося випередити суперників на один бал. У заключному третьому періоді ужгородці ще раз вразили володіння «синевирців». Як інформує сайт «Ice Land», обидві шайби у складі «вовків» закинув Олександр Добоні. Отож – 2:0, перемога на користь «Ужгородських вовків». До слова, саме ця команда вже другий рік поспіль здобуває титул переможців у обласному чемпіонаті з хокею.