Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

в обласній ФІЛАРМОНІЇ ЛУНАТИМУТЬ

відомі й невідомі шедеври

Відшукати маловідомі сторінки творчості визнаних у всьому світі геніїв – таку непросту задачу поставили перед собою талановиті українські співаки, лауреати семи міжнародних конкурсів Галина Ходаківська та Вадим Мітряєв.

Цей творчий і подружній тандем знайомий київським меломанам ще з 2008-го. Вони є авторами численних сольних та дуетних вокальних проектів, починаючи від барокових програм чи англійської музики ХХ століття аж до концертних постановок опер. А 6 листопада в Ужгороді Г. Ходаківська (сопрано) та В. Мітряєв (тенор, контратенор) у супроводі камерного оркестру Закарпатської облфілармонії подарують слухачам «Непізнані шедеври» Дм. Бортнянського і В. А. Моцарта. Концерт стартує о 18.30.

Об’єднати в одній програмі двох великих синів своїх народів вирішила й солістка нашої філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк. Піаністка, що вже неодноразово вражала шанувальників масштабними творчими проектами, цього разу взялася за виконання повного циклу фортепіанних творів М. Лисенка та Ф. Шопена. Наразі пані Етелла запрошує на другий концерт із цього циклу: 8 листопада на головній сцені краю вона виконає Фантазію фа мінор, Сонату №3 і кілька мазурок Ф. Шопена та «Пісню кохання», «Момент зачарування» і «Ноктюрн» ор. 9 М. Лисенка. Початок – о 18.30.

А завтра в рамках «Музики вихідного дня» відбудеться концерт органної музики. Його готує солістка філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Катерина Гажо. Програму складуть твори Й. С. Баха, Й. Пахельбеля, А. Гільмана, Е. Жигу, Є. Грашака. У зв’язку з переходом на зимовий час ці недільні програми у філармонії починатимуться о 16.00. Зігрійте холодні осінні вечори відомими й незнаними досі музичними шедеврами!

Таїсія ГРИСЬ

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...