Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

В обласному центрі атлетки стрибали під музику на переносних доріжках

5 травня в обласному центрі відбулося неординарне дійство – стрибки під музику в довжину на пл. Народній.

Захід стартував о 18-й, коли газета була вже віддрукована, тож фото в наступному номері. Утім, із цього приводу напередодні влаштували  прес-конференцію за участі начальника управління молоді та спорту ОДА Віталія Ерфана, віце-президента обласної федерації легкої атлетики Анатолія Коломойця, організатора та мецената заходу Андроніка Нікогосяна та безпосередніх спортсменок – учасниці Олімпіади-2016 Руслани Цихоцької, фіналістки Олімпіади-2016 Марини Бех та чемпіонки України 2017 року ужгородки Дарії Новікової.

Як зазначив Анатолій Коломоєць,  ці змагання – своєрідна промо-акція в рамках традиційного,  56-го за ліком,  «Кубка дружби». Ужгород стане першим місцем в Україні, де проводитимуться такі змагання з переносними доріжками.

Та й самі спортсменки задоволені, що братимуть участь у такій спортивній акції. «Дякую організаторам за запрошення. Дуже хочу, щоб на це дійство прийшли подивитися якомога більше ужгородців. Обіцяю, що ми забезпечимо вам хороший настрій та драйв», – зазначила Р. Цихоцька. В свою чергу фіналістка Олімпіади в Ріо-де Жанейро Марина Бех зауважила, що брати участь у змаганнях із виносним сектором їй дуже цікаво. «Сподіваюся, що й вболівальники нас підтримають». Наша землячка Дарія Новікова повідомила: «Змагання в новому форматі для мене – великий інтерес. Вони мають сподобатися ужгородцям». Спортсменки запевнили, що ніякі примхи погоди не зіпсують свято.

Андронік Нікогосян, у свою чергу, запевнив, що вірменське товариство нашого краю «Арарат» завжди підтримуватиме спорт. Тим паче участь відомих спортсменок у заході – це неординарна подія.

Як зауважив Віталій Ерфан: «Цей захід, насамперед проводиться для популяризації легкої атлетики та спорту загалом. Та й 2017-й  проголошений головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем «Роком фізичної культури та спорту». Повірте, що вкладена нині 1 гривня в спорт збереже в майбутньому 8 грн наших витрат у сфері охорони здоров’я, тому здоров’я нації має бути на першому місці».

Роман СЕНИШИН

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...