Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

В Ужгороді ділилися досвідом впровадження нового Кримінального процесуального законодавства

За сприяння Координаційного центру з надання правової допомоги, Української фундації правової допомоги спільно із Закарпатським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Ужгороді відбулося засідання круглого столу «Досвід впровадження нового кримінального процесуального законодавства (за матеріалами практики надання безоплатної вторинної правової допомоги)». Захід проходив в рамках проекту USAID «Справедливе правосуддя» за грантовою програмою «Залучення громадськості до участі у процесі запровадження системи безоплатної правової допомоги».

У роботі круглого столу взяли участь заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослав Лаврінок, виконавчий директор Української фундації правової допомоги Микола Сіома, представники органів прокуратури, внутрішніх справ області, адвокати, науковці у сфері кримінального права і процесу нашого краю.

Учасники засідання обговорили попередні результати дослідження проблемних питань, що виникають у сторони захисту в процесі застосування нового кримінального процесуального законодавства. Йшлося також про виявлення проблем, що виникають у ході організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, пошук шляхів їх вирішення.

З вітальними промовами перед учасниками виступили директор Закарпатського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Попадинець, начальник головного управління юстиції у Закарпатській області Петро Ільницький.

Надія САРАНА.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...