Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

В УЖГОРОДІ Є НОВИЙ ЧЕМПІОН

із «класичних» шахів

Цьогорічна першість Ужгорода з класичних шахів відбулася 13 та 14 травня в СЦД «Ювентус». Склад учасників виявився досить бойовим: 7 кандидатів у майстри та дев’ять першорозрядників.

Потужно стартували трьома перемогами поспіль головні фаворити – минулорічний чемпіон міста Михайло Балога та екс-чемпіон Закарпаття Аркадій Ворович. У четвертому турі лідери зустрілися в очному протистоянні. Спортивна удача посміхнулася Аркадію. Здавалося, інтрига в боротьбі за чемпіонство зникла, адже залишилося два тури, а всі конкуренти на ціле очко позаду. Та у передостанньому турі одноосібному лідеру довелося зазнати гіркоту поразки від Володимира Артамонова. Все вирішили останні партії: Балога – Артамонов та Мучичка – Ворович, у яких М. Балога й А. Ворович здобули по 5 очок із 6 можливих. Для виявлення чемпіона суддівській колегії довелося рахувати коефіцієнти, але вони були абсолютно рівні. Застосовували особисту зустріч. У ній переміг Аркадій, тож він і став цьогорічним чемпіоном Ужгорода з класичних шахів. М. Балозі дісталося «срібло». «Бронза» – у Володимира Артамонова.

Грамоти, медалі та фінансові призи отримали не тільки призери чемпіонату, а й трійка найкращих ветеранів – С. Стерчо, Ф. Алякшев та 81-річний А. Прокопчук.