Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Вакцини проти сказу і правця голова ОДА попросив під час зустрічі в делегації міжнародного комітету Червоного Хреста

Цієї середи представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста зустрілися з очільником області Геннадієм Москалем. Максим Забалуєв, Єліца Богданович та Віталій Стецик відвідали область на доручення свого керівництва для ознайомлення з регіоном та вивчення гуманітарної і суспільної ситуації.

Представники організації ведуть активну діяльність в Україні з початку бойових дій на сході. І нині відновлюють житло та водопостачання, доставляють різноманітні препарати у медичні заклади, забезпечують населення продуктами, допомагають у відновленні сімейних зв’язків. Г. Москаль схвально відгукнувся про роботу місії МКЧХ під час його «губернаторства» на Луганщині, адже в результаті масових обстрілів гуманітарна допомога міжнародної організації була іноді єдиною надією місцевого населення на виживання. А нині, за словами голови ОДА, триває співпраця з представниками обласної організації Червоного Хреста щодо доставки медичних засобів із сусідніх країн.

Керівник краю також попросив представників МКЧХ знайти можливість надати Закарпаттю деякі вкрай потрібні препарати: «Третина краян мешкає в селах, більше половини території області покривають ліси, а ми сьогодні залишаємося без необхідних засобів проти сказу, зміїної отрути, правця. Держава ними не забезпечує, за медикаментами в таких випадках закарпатцям доводиться їхати в сусідні країни. Тому ми змушені просити міжнародної допомоги у вирішенні цих проблем».

Під час зустрічі йшлося і про міжнаціональні стосунки, суспільно-політичні настрої. З метою всебічного вивчення цих питань та знайомства з краєм представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста запланували візити в Берегово та Мукачево.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
March 2018
 


...