П’ятниця
27 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ВАКЦИНИ ВІД КОРУ НА € 330 ТИС.

привезли нам угорці, а обіцяні МОЗ – не дійшли

Минулої п’ятниці угорці передали Закарпатській обласній організації Червоного Хреста як гуманітарну допомогу вісім тисяч доз вакцин від кору, паротиту й краснухи. Про цей факт ми коротко вже повідом­ляли, але оскільки на момент прибуття препарату газета вже друкувалася – деталі зараз.

Отже, з угорського боку участь у передачі взяли уповноважений уряду Іштван Грежа та Генконсул Угорщини Йожеф Бугайла, нашу ОДА представляли Геннадій Москаль та директор департаменту охорони здоров’я Володимир Маркович.

– Вакцина закуплена Міністерством людських ресурсів Угорщини (її вартість 330 тисяч євро) й передана Закарпаттю у відповідь на звернення голови ОДА, – зазначив пан Грежа. – Хочу наголосити, що препарат буде використаний для щеплення дітей на Закарпатті незалежно від їхньої національності. І запевняю, що Угорщина й надалі всіляко допомагатиме своїм сусідам у гуманітарній сфері.

– Це не перша така допомога, за яку ми висловлюємо щиру вдячність, – повідомив Г. Москаль. – У лютому минулого року угорський уряд надав нашій області п’ять тисяч вакцин від кору, а в березні – препарати для важкохворих із гострою нирковою недостатністю. Вакцини, які ми щойно отримали, бельгійського виробництва, фахівці вважають їх найкращими в світі. Восьми тисяч доз вистачить приблизно на півтора місяця.

На жаль, обіцяні Міністерством охорони здоров’я десять тисяч доз вакцин станом на ранок п’ятниці, 2 лютого, наша область не отримала.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...