Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Ветерани-афганці обговорили з представниками влади свої проблеми

Заступник голови ОДА Володимир Колесніков 28 березня зустрівся з активом обласних громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів.

Ініціював проведення зустрічі очільник Закарпатської територіальної організації Української спілки ветеранів Афганістану Віктор Югас для вирішення питань соціального захисту цієї категорії. Воїнів-інтернаціоналістів цікавили питання санаторно-курортного лікування та оздоровлення, фінансова допомога при хворобах, ремонті помешкань, пільги на проїзд та паливні матеріали, оформлення документації земельних ділянок, придбання квартир тощо.

Йшлося і про організацію святкування ювілейної дати – 30-х роковин виведення військ із Афганістану.

Відповіді на конкретні питання присутнім афганцям надали представники структурних підрозділів обласної адміністрації, які також взяли участь у заході: департаменту соцзахисту населення, департаменту охорони здоров’я, департаменту фінансів, управління містобудування та архітектури, Держгеокадастру, лісового та мисливського господарства, Пенсійного фонду.

Представники обласних громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів за результатами зустрічі вирішили сформувати деталізований перелік конкретних питань, з яким звертатимуться до Кабінету Міністрів, Верховної Ради та обласних депутатів задля підвищення якості соціального захисту учасників війн на території інших держав, інформує прес-служба ОДА.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
April 2018
 


...