Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Відшуміла-відгуляла «Угочанська лоза». Багато вина із дощем і сонцем

Цієї неділі відбувся 10-й, ювілейний фестиваль виноградівських виноробів. Делегації з Румунії, Угорщини, Росії, дипломати, більшість з яких не вперше приїжджає на виноградівське свято, стали й цього разу щирими учасниками традиційного дійства. За традицією, відбулася святкова хода центром міста, дегустування вина, оцінювалися кращі фестивальні напої, відбувся традиційний конкурс дворів. За задумом організаторів, Угочанщина презентує не лише вино, але й культурні особливості краю. Цього разу серед учасників з’явився двір з «духовними стравами» — містечко книголюбів, а неподалік мистецтво оформлення святкових столів представили, можна сказати, професіонали — студенти й викладачі Виноградівського державного коледжу. Цього разу журі було представлене гостями з-за меж району. У підсумку кращими були названі двори Неветленфолу, Виноградівського держколеджу, Великих Ком’ят.

Петро МАТІЙ — один із членів журі фестивалю.

Приємним подарунком став виступ Закарпатського народного хору, репертуар якого доречно вписався у фольклорну ауру всього дійства.

На сценарій свята намагалася вплинути погода. Оскільки фестиваль відбувався у найхолоднійший період травня (урбан), то вистачило у цей день і сонця, і дощу.

Василь ГОРВАТ.
м.Виноградів.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...