Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ВЛАСНУ ТЕХНІКУ малювання ПИСАНок

має Марія Ялова

З Марією Яловою (на фото) познайомилися на четвертому обласному фестивалі-конкурсі «Воскресни, писанко!», що відкрився минулого тижня на площі Народній в Ужгороді. Дівчина сиділа за столом і розписувала яйця. Була вдягнена в національний стрій Великоберезнянщини. «Сама схожа на писанку», – робили їй компліменти ужгородці. А вона лише сором’язливо усміхалася й дякувала.

Спершу подумала, що переді мною – випускниця. Але згодом дізналася: пані Марії  28 років, і вона заміжня. «Я народилася в Тернополі, – розказує. – Мої батьки – закарпатці, але вчилися там».

М. Ялова викладає біологію у Великоберезнянській ЗОШ І–ІІІ ступенів. А ще в рідній школі працює педагогом-організатором. Обожнює дітей і свою роботу.

Коли була школяркою, батьки записали її в школу мистецтв. Дівчина дуже талановита, вміє і малювати, й декорувати. «Дивіться, яка гарна писанка, – показує щойно оздоблене яйце. – Я використовую лемківський розпис. Це – техніка крапельки. Можна крапати і воском, і фарбою. Мені подобається працювати з акриловою, бо сохне швидко».

Пані Марія має унікальну писанку-«мотанку», задекоровану квітами з холодного фарфору. Це – ексклюзив. «Я виготовляю прикраси з холодного фарфору. Це – улюблене з дитинства заняття», – зізнається. Крім того, у моєї співрозмовниці є пасхальні витинанки та декупажні мініатюри.

Маріанна ШУТКО

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
April 2018
 


...