Четвер
22 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Волонтери запрошують до «Ведмежої майстерні»

Невтомні волонтерки Руху підтримки закарпатських військових повідомляють про свій черговий проект: святкові майстер-класи «Ведмежа майстерня».

Власне, вже третій рік поспіль Рух (його учасники відомі як «ведмеді») проводить зимову серію заходів, де в дружній атмосфері можна навчитися власноруч виготовляти красу в найкращих майстринь Ужгорода. Стартували 9 грудня з Альоною Булиною, котра демонструвала, як робити мило зі святковими формою, ароматом і настроєм. Далі по суботах – заняття аж до Нового року.

«За цей час навчимося ще оздоблювати речі декоративною вишивкою, майструвати різдвяні віночки, еко-іграшки на ялинку та ексклюзивно прикрашати святковий стіл. Будуть і сюрпризи! Стежте за анонсами на сторінці Руху у «Фейсбуці!» – кажуть організатори. Наразі вже зголосилися проводити заняття, окрім згаданої А. Булини, вишивальниця Тетяна Заводяк, карвінг-майстриня Оксана Шегеда, рукодільниця Катерина Мигович, засновниця студії «MadeHeart.com» Оксана Пинтя та художниця Ліна Дегтярьова. У Русі будуть раді, якщо хтось іще запропонує власну участь як майстра.

Усі внески, зібрані з тих, хто вирішить пройти майстер-клас, підуть на лікування й реабілітацію закарпатців, які отримали поранення чи занедужали на фронті. «Зігрійся у «Ведмежій майстерні» – підтримай солдата!» – запрошують у РПЗВ.

Марта ЗАГАТЯНСЬКА

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...