Субота
17 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Вулиці Бандери та Шухевича в Мукачеві залишаться

Львівський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Мукачівської міськради на постанову Мукачівського міськрайонного суду від 7 вересня цього року про перейменування вулиць. Ніхто з представників міськради на суд не з’явився, ухвала набула законної сили.

Нагадаємо, що в квітні 2016-го Геннадій Москаль у рамках закону «про декомунізацію» своїм розпорядженням перейменував у місті над Латорицею вулиці Ярослава Галана (комуністичний публіцист) та Івана Туряниці (секретар Закарпатського обкому КП(б)У, член ЦК Компартії України) на вулиці Героїв України Степана Бандери та Романа Шухевича. У липні цього року Мукачівська міськрада незаконно перейменувала «декомунізовані» вулиці на Любомира Гузара та Андрея Шептицького, а також із грубим порушенням законодавства присвоїла відгалуженню вул. Трудової назву тупик Геннадія Москаля. Голова ОДА звернувся з позовом до суду, який скасував рішення міськради. Таким чином суд остаточно постановив, що в Мукачеві офіційно залишаються вулиці Степана Бандери та Романа Шухевича, які внесені до Єдиних інформаційних систем України.

«Степан Бандера народився 1 січня, тому рекомендую юридично «неошколованому» меру Мукачева як слід підготуватися до цієї дати й замовити таблички з іменем Героя України для вулиці Степана Бандери, – зазначає Геннадій Москаль. – Хай хоча би таким чином спробує переконати людей, що він поважає українських патріотів, які загинули за Україну, а не оскаржує в суді названі їхніми іменами вулиці».

Загалом Мукачівська міськрада програла вже четвертий ініційований Закарпатською ОДА позов. Ухвала Львівського апеляційного суду буде направлена в Комітет із питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради. Як відомо, систематичне порушення законів і Конституції України є однією з причин для розпуску місцевої ради парламентом і призначення позачергових виборів.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...