Визначилися фіналісти Ліги чемпіонів

У неділю, 20 листопада, в Сільці та Заріччі відбулися півфінальні поєдинки закарпатської Ліги чемпіонів.

У Заріччі за вихід до фіналу змагалися минулорічний володар цього престижного трофею – новодавидківський «Клуб Ф. Медвідя» та ФК «Лази» (Великі Лази) з Ужгородщини. Долю цього матчу вирішив єдиний гол гравця давидківської команди Едуарда Варги на 22-й хвилині.

А от другий фіналіст у матчі двох команд із Іршавщини, ФК «Кам’янське» – ФК «Заріччя», за присутності більш ніж однієї тисячі вболівальників визначився в пробитті серії післяматчевих пенальті. Основний час гри завершився з результатом 2:2. Причому гравці «Кам’янського» зуміли зрівняти рахунок на 84-й хвилині. В серії післяматчевих пенальті, яка тривала до 8 ударів, великий внесок у перемогу своєї команди зробив також воротар Андрій Черепко, який зумів парирувати пенальті, а його партнери пробили всі удари бездоганно – 8:7 перемагає команда з Кам’янського. Тож у фінальному матчі, який пройде наступної неділі (27 листопада) в Іршаві, за Кубок крайової Ліги чемпіонів боротимуться ФК «Кам’янське» та «ФК Ф. Медвідя». Початок о 13.30.

Матч за третє місце відбудеться на стадіоні с. Сільце о 12.00.