Четвер
22 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«Я ЩАСЛИВА ДІВЧИНА, БО КРАСИВА!»,

– каже ужгородська фотомодель Юлія Легеза

У наш час фотомоделлю може стати кожна дівчина. Раніше в цій професії були стереотипи, один із яких: вік до… Нині талановитий та ще й креативний фотограф зробить із попелюшки царівну. Слава Богу, таких майстрів у нас не бракує, знаю, що вони й самі в пошуках неординарних особистостей.

«Новини Закарпаття» вирішили познайомити читачів із молодою вродливою ужгородкою, фотомоделлю Юлією Легезою. Її біографія – звичайна. Народилася 2 квітня 1987-го. Ходила в місцевий дитсадочок, з 1 по 7 клас навчалася у ЗОШ №19, далі – в ліцеї. Вступила в ЗакДУ, проте закінчила УжНУ. За фахом – політолог, магістр, але з 18 років працювала торговим представником. Останні два роки не працює – каже, немає необхідності.

Та якщо дитинство в дівчини було звичайне, то теперішнє життя сповнене романтичних пригод. Мушу відзначити: у Юлії – надзвичайна зовнішність. Крім того, Бог дав їй і добру вдачу: вона щира й відкрита людина. Встигла пожити і в сусідній Словаччині, і в столиці України.

Моя співрозмовниця уникала особистісного, а на закид про шанувальників-залицяльників, котрі моляться на її красу в «Фейсбуці», таємниче усміхалася. До речі, Юлія – незаміжня. На питання: «Чи мають чоловіки шанс завоювати твоє серце?» відповіла: «Мені потрібен той, хто полюбить мою душу. Бо краса – тлінна! Мені потрібен той, хто буде любити мене і в старості, і хто цілуватиме мої зморщечки й сивину! Це має бути надійний чоловік, який не відпустить мою руку ніколи. Я маю за приклад своїх батьків».

Юліє, як ти почуваєшся: як дівчина на мільйон доларів чи все ж таки щасливою?

– Щасливою, бо красива (Усміхається. – Авт.). За це дякую таткові, бо знаю таке: якщо донька схожа на батька, буде щасливою в житті. І характер його. Хоч насправді зовнішньо, кажуть, я схожа на бабку. А від мами маю густе від природи волосся.

Яка ти людина за вдачею?

– Як і кожна дівчина, буваю весела й сумна. Мене важко образити, але можу плакати від душевного болю. Категорично не сприймаю нахабства. Наприклад, не люблю людей, які всюди «лізуть» без черги, зухвалих водіїв. І тих, хто вважає, що йому все дозволено.

Розкажи, як ти стала фотомоделлю?

– Кар’єра стартувала несподівано. Моя подруга Наталія Шевчишина тоді починала працювати фотографом, вона й запропонувала мені фотосесію. Місцем зйомки вибрали Боздоський парк. А потім до мене почали надходити пропозиції від інших. Більшість із них – закарпатці, але запрошують в Італію. Не поїду туди лише тому, що наразі не готова.

Чи пам’ятаєш першу свою світлину?

– Перші фото були, як у всіх, у садочку (Сміється. – Авт.). А професійні знімки – це зимова фотосесія в парку. Сніг налипає на обличчя. Мені дуже холодно, але я, вперта, в цьому навіть не зізнаюся.

Після захворіла, та було море позитивних емоцій, якесь емоційне піднесення. Одна зі світлин потрапила на сайт найкрасивіших дівчат України. Це мене дуже підбадьорило.

Тобі легко знайти спільну мову з фотографом?

– Люблю знімкуватися. Це – моя віддушина! Фотографи бувають різні: з кимось легко, з кимось важко. Намагаюся дружити з ними, бо ж світлина залежить і від їхнього настрою. Хоча й невдалих фото чимало. Багато де я з заплющеними очима, – це вже класика (Сміється. – Авт.) . Фотомодель теж має бути у доброму гуморі. От коли маю зіпсований настрій, то відміняю зйомку.

Як справляєшся з емоціями під час фотосету?

– На зйомках мені постійно смішно. Тож фотографи стримують мене. Просять, щоб я була серйозніша. Декому треба – щоб сумна. Хороша модель повинна вміти передавати різні почуття. Я швидко вчуся. Тому мені вдаються і легкі яскраві образи, і образи спокусливої жінки.

Юліє, чи маєш досвід зйомок у стилі ню?

– Ні, таких у мене не було. Щоправда, є еротика. Але своєю фішкою вважаю обличчя.

Як поясниш феномен твоїх світлин? Бо на кожній ти, як на обкладинці дорогого журналу. До речі, чи співпрацюєш із журналами?

– Можливо, ти перебільшуєш значення мого глянцю. Звісно, що запрошення з журналів надходять. Але це треба виїжджати за кордон. А мені ліньки. Я відповідаю так: «Вам треба, то приїжджайте в Ужгород!»

Твої фото б’ють рекорди по лайках у «Фейсбуці». Як реагуєш на свою популярність?

– Особисто для мене кількість уподобайок не має значення. Чомусь не вважаю себе популярною. Але «Фб» каже інше. Добре це чи зле? Не знаю.

Як тримаєш фігуру в формі? Дієти чи спорт? Що їси?

– Я не сиджу на дієтах. Дякую моїм батькам і генетиці, худну дуже легко. Натомість важко набираю вагу. Важу в 30 років 42 кг. Їм усе, але малими пор­ціями.

Якось ти обмовилася, що обожнюєш Київ.

– Люблю столицю за її атмосферу, архітектуру, шалений ритм життя, корки на автодорозі, за дух свободи, який панує. Хоча є медитивні острівці, де знаходиш спокій душі. Зізнаюся, що було в мене і київське кохання. Казкове, аж не вірилося, що таке може бути в реальності. Ми познайомилися в «ФБ», він приїхав і забрав у Київ.

Але нині ти живеш на дві країни: в Ізраїлі та Україні… Пригадую навіть один із твоїх дописів, що в Тель-Авіві ти задепресувала.

– В Ізраїль поїхала на запрошення друзів. Мені там дуже сподобалося, тож вирішила залишитися. Але це специфічна країна, хоч і безвіз. Я хвилювалася, чи пропустять мене на кордоні. Адже на митниці тримали 5 годин. В думках уже поверталася в Україну. Не так все у них просто й легко, як думала спершу. Та й важко: інша мова, люди, клімат. З горя засумувала за Ужгородом. Затим поставила собі ціль вивчити іврит. Але, виявилося, це не моя мова. Мені не дано, на жаль.

Чим вразив тебе Ізраїль?

– Ізраїль мене підкорив теп­лим кліматом і …котами. Бо коти – це мій рай. Всі ж знають, як я люблю мацурів. А найбільше вразили тамтешні ціни. Дорожнеча. Хліб коштує 6 доларів, пляшка води 4. І в мене склалося враження, що тамтешній народ вороже ставиться до українців. Як, в принципі, до росіян і грузинів.

Як ти акліматизувалася там?

– Навіть не помітила, як легко. Навпаки, коли приїхала в Ужгород на новорічно-різдвяні свята, то захворіла.

Ти їздила в Єрусалим. Це була твоя мрія?

– Одна з найбільших мрій. Як це – бути в Ізраїлі й не поїхати в столицю?! За дві години автобусом доїхала до Єрусалима. Думала, що це буде звичайна прогулянка містом. Але ноги самі дійшли до Храму Гробу Господнього. Там така аура панує, душа мліє від щастя. Це справді святе місце. До речі, я там була не сама. Мене зустрів київський друг, який влаштував екскурсію. Бачили і Стіну Плачу. Це колишній храм, який розрушили римляни. Біля цих святих місць попросила для себе дещо. Мала два бажання земні. Вони здійснилися впродовж двох тижнів. Але не скажу вам, бо щастя любить тишу.

Де мрієш побувати ще?

– Дуже хочу поїхати в Англію. Збираю гроші на візу, бо дорога.

Знаєш англійську мову?

– Перфектно володію німецькою та словацькою. Поставила собі за мету вивчити англійську.

Маріанна ШУТКО

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...