Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ

електронних послуг Пенсійного фонду України?

Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою веб-порталу ПФУ www.portal.pfu.gov.ua.

Кожному громадянину доцільно періодично перевіряти стан своєї пенсійної справи, отримавши відповіді на такі запитання: «Чи сплачує за мене роботодавець кошти до ПФ?», «Чи вірно відображаються мої індивідуальні дані та обліковується зарплата в органах ПФ?», «Який страховий стаж я здобув?».

За допомогою веб-порталу зручно й оперативно можна взаємодіяти з органами ПФ та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення. При цьому електронні послуги надаються кожній особі індивідуально, з дотриманням вимог до захисту персональних даних. Після проходження відповідної процедури реєстрації громадяни мають такі можливості:

• отримання інформації про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку, починаючи з 2000 року (для тих, хто працює чи працював);

• отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

• формування запитів на попередню підготовку документів;

• можливість подачі скарг;

• запис на прийом до фахівців ПФ.

Передбачено два способи реєстрації.

I. За заявою. Для цього необхідно особисто відвідати орган ПФУ, написати заяву. Внесені в неї відомості перевіряє фахівець, вносить до інформаційної системи ПФ. Вам видається розписка про одержання заяви та «реєстраційний код», необхідний для реєстрації на веб-порталі.

Тепер через інтернет вам слід зайти на веб-портал ПФУ і вибрати пункт меню «Реєстрація» в закладці «Реєстрація за заявою», заповнити реєстраційну форму.

Бажано, щоб вибрані логін та пароль не містили ваших справжніх імен та прізвищ – це підвищить рівень захисту персональних даних. Після реєстрації на введену вами електронну адресу надійде лист для підтвердження реєстрації. Коли ви її підтвердите, то отримаєте повідомлення веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

II. Онлайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП). Слід зайти на веб-портал ПФУ в мережі інтернет. На екранній формі «Вхід» в закладці «За ЕЦП» ознайомтеся зі списком Акредитованих центрів сертифікації ключів, ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ. Якщо ви не маєте ЕЦП одного з цих АЦСК, необхідно звернутися туди та отримати його. Ключ ЕЦП може зберігатися на флешці або на жорсткому диску вашого комп’ютера.

Для авторизації за ЕЦП з флешки потрібно зайти на веб-портал, обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на портал за ЕЦП (закладка «За ЕЦП»). Електронний цифровий підпис міститься й на електронному пенсійному посвідченні. Для авторизації за ЕЦП з електронного пенсійного посвідчення оберіть пункт головного меню «Вхід» та виконайте перший вхід на портал (закладка «За ЕПП»).

Реєструватися на веб-порталі потрібно тільки один раз! Надалі доступ до вищеназваних електронних послуг здійснюється після авторизації на веб-порталі («Вхід»).

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...