Субота
20 січня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«Якщо конфлікти між гілками влади ведуть до паралічу депутатського корпусу – це надзвичайна ситуація, яку слід вирішувати»

1 серпня голова ОДА Геннадій Москаль зустрівся з новообраним керівництвом Хустської районної ради та райдержадміністрації.

Голова райради Юрій Іванчо (який, до речі, не був і не є членом жодної партії) разом зі своїм заступником Михайлом Калиничем запевнили очільника краю, що головна мета їхньої діяльності – це розблокування роботи ради й відновлення нормального фінансування працівників бюджетної сфери, а не політичні протистояння. Перші необхідні для цього рішення вже прийняті на останній сесії. Водночас Ю. Іванчо попросив Г. Москаля приділити більше уваги Хустщині в плані фінансової допомоги, щоб не допустити виникнення заборгованості по зарплаті.

Голова ОДА підкреслив, що принципово не втручався в конфліктну ситуацію з керівництвом райради, оскільки це орган місцевого самоврядування. «Вибирати керівництво й вирішувати, як і з ким працювати, – це ваші внутрішні справи, – наголосив він. – Однак як очільник виконавчої гілки влади в області я радий, що роботу райради розблоковано, і депутатський корпус нарешті запрацював. Хустський район – найбільш дотаційний на Закарпатті, і ми, пам’ятаючи це, намагаємося по-максимуму залучити сюди кошти з різних джерел. Це і ремонти автодоріг за рахунок «дорожнього експерименту», й об’єкти з Державного фонду регіонального розвитку, й додаткове фінансування з крайового бюджету. Крім того, я попросив народного депутата від Хустщини Валерія Лунченка лобіювати на рівні Верховної Ради не тільки рідний Хуст, а й не менш рідний Хустський район, на що він дав згоду».

Стосовно конфліктної ситуації, яка тривалий час перешкоджала роботі Хустської райради, Г. Москаль зазначив: «Нема нічого особливого, якщо в керівників ради й адміністрації різне бачення щодо тих чи інших питань. Але коли це призводить до публічних протистоянь, звинувачень і паралічу депутатського корпусу – виникає надзвичайна ситуація. Тому я раджу керівництву райради та райдержадміністрації частіше заходити один до одного в кабінети, виявляти гнучкість, іти на компроміс і знаходити спільні рішення», повідомляє прес-служба ОДА.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
March 2017
 

...