Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

З НАГОДИ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

відзначили низку посадовців та депутатів

Щороку 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування – професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Урочистості з цієї нагоди відбулися в Ужгороді в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та обл­ради. Участь у заході взяли депутати нинішні й попередніх скликань, голови міських та районних рад, представники громадськості.

Святкове зібрання розпочали державним гімном у виконанні заслуженого академічного Закарпатського народного хору та хвилиною пам’яті за тими, хто поклав свої життя за наше майбутнє. З вітальними промовами до присутніх звернулися керівники краю – Михайло Рівіс та Геннадій Москаль. Голова облради наголосив, що відзначення Дня місцевого самоврядування – це здобуток кожного громадянина нашої держави, який має гарантоване Конституцією право спільно з іншими членами тергромади самостійно вирішувати питання місцевого значення. «Сьогодні на плечі органів місцевого самоврядування та виконавчої влади лягає вирішення найбільш злободенних проблем життя людей. І завдяки їх тісній співпраці вдається розв’язувати багато питань повсякденної діяльності. Ефективність будь-яких реформ можлива тільки за умови, що всі думатимуть про інтереси своєї громади, області, країни і нації в цілому. Головне – це щоденна конкретна робота», – зазначив М. Рівіс.
Відтак представникам місцевого самоврядування перші особи області вручили відзнаки. Почесну грамоту Верховної Ради України отримав директор ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. Амосова НАМН України», доктор медичних наук, депутат Закарпатської облради Василь Лазоришинець, грамоту Верхов­ної Ради України – перший заступник голови облради Йосип Борто та гендиректор ОКТМО «Фтизіатрія» Василь Скрип. За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток краю спільною відзнакою облради та ОДА – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» – нагороджено депутата й голову постійної комісії облради з питань АПК, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою Петра Голубку. Кращі представники місцевого самоврядування отримали почесні грамоти та подяки обласної ради. Урочисту частину завершив святковий концерт, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...