Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

За останні 3 роки у дитсадках Закарпаття було створено 9500 додаткових місць

У вівторок, 18 червня, відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула. Закарпатську область на ній представив голова облдержадміністрації Олександр Ледида.

Йшлося передусім про виконання соцініціатив Президента України щодо забезпечення доступу дітей до дошкільної освіти, зокрема, повернення будівель садочків, що були перепрофільовані. Також – про впровадження системи електронної реєстрації дітей для подальшого влаштування у дитячі садочки, підготовку освітніх закладів до осінньо-зимового сезону.

— Усі ці завдання – на особливому контролі уряду. Тому прошу не зволікати з їх виконанням, — нагадав Олександр Вілкул.

Пілотний проект «Дитячий садочок» уже впроваджено у Дніпропетровській області. Ним передбачено створити єдину електронну базу даних зареєстрованих дітей, що потребують влаштування у дитячі садочки. На Закарпатті систему тільки починають вводити в дію.

За 3 роки у нашому краї було створено 9,5 тисячі додаткових місць у дитсадках. Цьогоріч заплановано створити ще 2 тисячі.

— Наразі в краї функціонує 557 дитячих дошкільних закладів. Нові місця упродовж року створено за рахунок утворення навчально-виховного комплексу. Також почали функціонувати ще 16 груп у діючих садочках та 1 – у пристосованому приміщенні. Акцентуємо увагу саме на створенні НВК та реконструкції приміщень, які не використовуються. Адже це значно дешевше, ніж зводити нові будівлі, – зазначив під час селекторної наради Олександр Ледида.

Впродовж року заплановано відновлення роботи 4 дошкільних закладів, відкриття 58 груп та організацію роботи 15 НВК. Соціально-педагогічним патронатом охоплюватимуть дітей, які не можуть відвідувати дитячі садочки.

Також цього року заплановано облаштувати 127 внутрішніх вбиралень у освітніх закладах. На це залучено кошти як обласного (4 млн. грн.), так і місцевих бюджетів, а також спонсорські.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...