Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

За реалізацію інноваційних проектів Міжгірський профліцей отримав «срібло»

На сучасному ринку праці є попит на висококваліфікованих спеціалістів. Щоб забезпечити виробництво якісними трудовими ресурсами, Міжгірський профліцей постійно в пошуку нових ефективних методів навчання й докорінно модернізує матеріальну базу «робітничої академії», яка нині вважається однією з кращих у області.

Її високе реноме підтвердилося й на ІХ міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018», що проходила в середині березня в Києві. У номінації «Інноваційні моделі сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти» Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та ДНУ Інститут модернізації змісту освіти нагородили міжгірців дипломом та срібною медаллю за успішну реалізацію інноваційних проектів: «Відродження народних художніх ремесел, звичаїв і традицій, старовинної верховинської кухні в умовах інтенсивного розвитку туристично-рекреаційного комплексу Міжгірщини», «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню» зі складовою «Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України», автором яких є директор ліцею, заслужений працівник освіти України Василь Маринець.

За декоративне оздоблення дерев’яних писанок геометричним різьбленням сертифікатів удостоїлися майстер виробничого навчання Василь Фурдь та учениця Оксана Шемет.

Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
April 2018
 


...