Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО ЗАРПЛАТАХ ПЕРЕД БЮДЖЕТНИКАМИ

цього тижня почали погашати

Стабілізаційна дотація з Києва, яку очікували ще з вересня, нарешті цього понеділка надійшла на Закарпаття.

 «Кошти вже перераховані в райони, тому з вівторка бюджетники почали отримувати зароблені за попередні місяці гроші. У першу чергу зарплати видавали працівникам освітніх установ Воловеччини та Міжгірщини, де найважча ситуація (тут борг сягав трьох і більше місяців). Із середи їх отримували бюджетники інших районів», – каже Геннадій Москаль.

А в четвер на Закарпаття надійшла медична субвенція. Платіжки відразу направили в казначейство й, за словами голови ОДА, у п’ятницю кошти мали потрапити в районні бюджети й почалася виплата зарплати працівникам медичної галузі. Найбільші борги тут були в Міжгірському, Хустському та Іршавському районах.

«У критичній ситуації, яка виникла на Закарпатті з виплатою зарплат через прорахунки Києва, обласна адміністрація цілком на боці бюджетників, котрі місяцями не отримували зароблене. Водночас закликаємо не піддаватися на провокації різних псевдоактивістів, котрі підбурюють людей перекривати міжнародну трасу й поширюють про процес погашення заборгованості різні небилиці, які й близько не мають відношення до реальності. Варто все-таки пам’ятати приказку про те, що гроші на дорозі не валяються, хоч би скільки її перекривали», – підсумовує Геннадій Москаль.

Нагадаємо, що через затримку фінансування з Києва в деяких районах Закарпаття виникла заборгованість по зарплатах перед бюджетниками (насамперед працівниками медичної та освітньої галузі). Протягом жовтня, листопада й на початку грудня голова ОДА неодноразово направляв прем’єр-міністру України урядові телеграми з проханням втрутитися в ситуацію й направити в область закладену в Держбюджет стабілізаційну дотацію та медичну субвенцію.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...