Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Задля охорони, збереження і відтворення місць проживання тварин

Депутати Закарпатської облради розглянуть проект рішення «Про надання мисливських угідь у користування громадській організації «Товариство мисливців та рибалок «Сюрте», що на Ужгородщині.

Рекомендується надати у користування згаданому товариству 3570,13 га на 15 років, а Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства – укласти з цією громадською організацією договір про умови ведення мисливського господарства у місячний термін із моменту прийняття рішення. Його реалізація здійснюється виключно за власні кошти користувачів мисливських угідь і не потребує бюджетних асигнувань.

Спеціалісти департаменту екології та природних ресурсів ОДА в межах своєї компетентності проводили розгляд матеріалів на надання мисливських угідь у користування. Громадські обговорення проходили в процесі надання відповідних рішень місцевими органами самоврядування та погоджень власниками земельних ділянок.

Надання мисливських угідь у користування передбачає правове регулювання користування тваринним світом, дозволить повніше та якісніше проводити всі необхідні біотехнічні заходи, пряму охорону, збереження і відтворення місць проживання тварин. Водночас користувач мисливських угідь забезпечує регуляцію чисельності хижаків та профілактичні роботи по недопущенню зоонозних захворювань та особливо небезпечних епізоотій на всій території угідь, наданих у користування, інформує прес-служба облради.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...