П’ятниця
23 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Закарпатці – серед чемпіонів всеукраїнського тенісного турніру

В ужгородському спорткомплексі «Юність» відбувся всеукраїнський тенісний турнір ІІ категорії у двох вікових групах – до 16 років та дорослих.

Суддя національної категорії Олег Медюх зі Стрия зауважив: «На цих змаганнях представлені хороші тенісисти з різних куточків країни – Львова, Харкова, Києва, Маріуполя. Практично в кожній віковій категорії є спортсмени з першої двадцятки національного рейтингу. Нині досить проблематично в Україні через брак тенісних залів проводити саме зимові турніри. Тож дуже добре, що керівництво управління молоді та спорту Закарпатської ОДА та управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міськради, дирекція спорткомплексу забезпечили умови для проведення цих змагань».

На відкритті турніру заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Олег Муртазін вручив мукачівській тенісистці Ірині Русин посвідчення майстра спорту. До слова, саме вона стала переможницею серед дорослих, перегравши у фіналі ужгородку Наталію Бобаль. Третьою стала Ірина Тристан зі Львова.

Драматичним вийшов фінал серед дорослих тенісистів. За звання найкращого тут боролися ужгородець Олександр Дупин та Максим Халус із Івано-Франківська. Ужгородець переміг свого візаві в першому сеті, а в другому, ведучи в рахунку 4:2, не зміг продовжити поєдинок через травму, тож вікторія дісталася іванофранківцю. Володарем бронзового кубка став Владислав Коваль зі Львова.

Серед дівчат до 16 років прогнозовано перемогла Тетяна Дичка з Ужгорода, яка поборола львів’янку Ольгу Ковпак. Третя сходинка також у тенісистки з обласного центру  Ірини Гой. У хлопців у цій віковій групі у фіналі над львів’янином Іваном Шолудько звитягу здобув Марко Меднах зі Стрия. Третім став Артемій Бойчук з Івано-Франківська.

Роман СЕНИШИН

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...