Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ЗАКАРПАТСЬКІ СНОУБОРДИСТИ ТА ГІРСЬКОЛИЖНИКИ

потренувалися в Австрії

Збірна команда Закарпаття з гірських лиж та найкращі сноубордисти краю провели навчально-тренувальний збір на альпійських льодовиках.

«Упродовж тижня (з 15 по 22 жовтня) ми тренувалися в Австрії, – розповідає головний тренер збірної області з гірськолижного спорту Мар’яна Фріндт. – Ми просто змушені проводити підготовку в цій країні, бо лише там є сніг. Адже з 17 січня наступного року розпочнеться чемпіонат України, до якого хочемо підійти в оптимальній формі, а в Україні зможемо приступити до повноцінних занять лише з 8-го січня, після новорічно-різдвяних свят».

У свою чергу тренер сноубордистів Ян Черней залишився задоволеним першим зимовим навчально-тренувальним циклом підгтовки. До слова, у складі його підопічних і колишні гірськолижники, які вирішили перекваліфікуватися та освоюють катання на сноуборді. Уже скоро ми зможемо побачити їх у новій для них дисципліні.

Наставник зауважив: «Ми провели перший зимовий збір, під час якого поставили гірськолижників на сноуборди. Хлопці вдало освоїли катання на них у довільній програмі, адже Тарас Ковбаснюк та Віталік Айб вперше стали на дошку. Загалом на зборах були шість спортсменів, які до цього проходили тривалу фізпідготовку в літній період – окрім згаданих В. Айба, Т. Ковбаснюка (останній залишився на збір після тренувального циклу підготовки з гірськолижниками), були сноубордисти Василь Куклишин, Надія Гапатин та Даніела Сарамака. Дуже задоволений ставленням спортсменів до роботи й умовами. Попри катання, також займалися фізичними навантаженнями в залі та відвідували бассейн. На наступному тренувальному зборі в Австрії, який пройде з 14 по 24 листопада, вчитимемося їздити вже по трасі, через місяць знову проведемо черговий десятиденний тренувальний цикл, і вже 20 грудня наші спортсмени стартуватимуть у офіційних міжнародних змаганнях у цій країні».

До слова, в Австрії нині займається й наш майбутній закарпатський олімпієць – гірськолижник Іван Ковбаснюк, який уже виборов право виступати на зимовій Олімпіаді в Південній Кореї, що стартує за три місяці в Пхьончхані. Обидва наставники поспілкувалися з Іваном, який перебуває в хорошій формі й продовжує підготовку до змагань.

Роман СЕНИШИН

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...