Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Закарпаття підпише меморандум про співпрацю з Пряшівським краєм Словаччини та Пардубицьким краєм Чехії

Про це було домовлено під час зустрічі делегацій Закарпатської області, Пардубицького краю Чеської Республіки та Пряшівського краю Словаччини у понеділок, 27 травня.

За столом перемовин досягнуто домовленостей щодо співпраці країв-сусідів.

Зокрема, від нашої області гостей вітали голова облдерж­адміністрації Олександр Ледида, його заступник Володимир Приходько, перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений. Чеську делегацію представили гетьман Пардубицького краю Мартін Нетолицький, голова ради Пардубицького краю Ярослав Фолпрехт, голова фінансового комітету ради Мірослав Крейчі та ін. Пряшівський край представили його керівник Петер Худік, голова комісії з питань транспорту крайової ради Петер Сокол, почесний консул України у м.Вранов Станіслав Обіцкій.

  Закарпаття та Пряшівський край мають уже кілька угод про співробітництво – їх традиційно підписують щороку під час українсько-словацьких Днів добросусідства. Як зазначив голова Пряшівського самоврядного краю Петер Худік, окрім спільних проектів в освітній та культурній галузях, робота ведеться в економічній та господарській сферах.

А гетьман Пардубицького краю Мартін Нетолицький переконаний: оскільки маємо спільну історію, культурні традиції, давні родинні зв’язки, то є всі можливості та підстави для подальшої розбудови відносин.

– Сьогодні ми домовилися про формат тристоронньої співпраці. Плануємо вже цьогоріч, орієнтовно у вересні, підписати у Пардубіце меморандум про співробітництво між Закарпаттям, Пардубицьким та Пряшівським краями, — резюмував Олександр Ледида.

Опісля зустрічі, інформує прес-центр ОДА, посадовці поклали квіти до пам’ятника Томашу Масарику в Ужгороді.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...