Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Збереження «Тиси ФМ» депутатський корпус облради підтримав

Закарпатські обранці на першому пленарному засіданні сьомої сесії підтримали ініціативу очільника облради Михайла Рівіса, який пообіцяв лобіювати інтереси візитівки нашого радіоінформаційного простору, та ухвалили рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо збереження існуючих обсягів мовлення крайової радіо­станції «Тиса ФМ», яке направили до Міністерства інформаційної політики України, Держкомітету телебачення і радіомовлення, Нацради з питань телебачення і радіомовлення, ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

У документі зазначається: «Ми, депутати облради, занепокоєні ситуацією, що склалася внаслідок перетворення державного радіомовлення на суспільне, створення всеукраїнської мережі Українського радіо та уніфікації сіток мовлення всіх регіональних радіомовників. У зв’язку з цим під загрозою знищення опинилася унікальна молодіжна радіостанція «Тиса ФМ», що діє на базі Філії ПАТ «НСТУ» «Закарпатська регіональна дирекція».

Закарпаття – це регіон, де вже тривалий час в ефірі домінують іноземні радіостанції. Закриття єдиної державної радіостанції, що враховує специфіку життя багатонаціонального краю, може призвести до непрогнозованих наслідків. Бо ж програми цього українського за суттю радіопроекту мають можливість вільно приймати українці, котрі проживають на прикордонних територіях Словаччини та Угорщини. Майже два десятки молодих талановитих радійників найближчим часом можуть залишитися без роботи, а тисячі людей не лише на Закарпатті, а й у багатьох регіонах України та за кордоном – без улюбленого радіо».

Відтак депутати пропонують зберегти існуючі обсяги мовлення радіостанції «Тиса ФМ», а за сприятливих умов розширити їх, надавши першому каналу Українського радіо (УР-1) окрему частоту в Ужгороді; застосувати творчий потенціал, технічні можливості, авторитет і досвід «Тиси ФМ» при створенні все­української мережі молодіжного каналу УР. Наголошується, що це звернення жодним чином не є перепоною для створення мережі Українського радіо, а має на меті лише збереження унікального україноцентричного радіопроекту – «Тиса ФМ», інформує прес-служба облради.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...