Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Зберігати гроші в банку чи у банці?

Попри часту рекламу банківських послуг у великих містах, далеко не всі готові довірити свої гроші банкам. Фінансові інститути здаються українцям занадто незрозумілими та ненадійними. Але в багатьох країнах світу люди навчилися та навчають своїх дітей у майбутньому користуватися банківськими послугами, зберігаючи та примножуючи свої кошти.

Спробуймо розібратися, як можна не лише накопичити гроші, співпрацюючи з банками, а й отримати від них прибуток.

Отже, основним інструментом для збереження коштів у банку є депозитні вклади, за рахунок яких клієнт отримує дохід у вигляді відсотків. Наприклад, в Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку, які, до речі, є учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, прибутковий відсоток із депозиту коливається від 10% до 15% у гривнях, від 0,5% до 5,25% у доларах та від 0,25% до 3,25% у євро. Також у жовтні ці банки проводять «Місяць заощаджень» і на постійній основі пропонують клієнтам вигідні умови розміщення депозиту в гривнях за підвищеною ставкою +1%.

Ще однією вигідною можливістю примножити свої кошти є повернення частини грошей, витрачених на покупки з кредитної картки (так званий кешбек). У тому ж Альфа-Банку Україна кешбек по кредитній картці «Максимум» становить від 2% до 5%, залежно від того, де ви нею скористалися.

Інакше кажучи, знаючи й уміючи користуватися основними фінансовими інструментами, можна легко заробляти на банківських послугах. А також підтримати тренд відновлення довіри до банківських послуг – адже відповідно до статистики НБУ, з кінця 2014 року і дотепер кількість українців, що користуються депозитами, збільшилася майже в півтора раза.

Олег Лешко (на фото), регіональний керівник з продажу та дистрибуції Західного регіону Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку:

– Банки в багатьох європейських та інших країнах постійно дбають про те, щоб навчити своїх співвітчизників, як правильно розпоряджатися коштами і як їх заощаджувати та примножувати, користуючись банківськими послугами. Після складних останніх років у банківській системі України довіра до фінустанов на стадії відродження. Тому сьогодні стоїть завдання не лише із залучення на депозити коштів населення та юридичних осіб, а й підвищення рівня освіченості українців щодо банків та системи в цілому, кращого розуміння ними можливостей банківського інструментарію, в тому числі депозитів як безпечного і вигідного продукту, що дозволяє отримати додатковий та прогнозований щомісячний дохід у сімейні бюджети. Розуміючи важливість цього процесу для України, ми намагаємося на постійній основі працювати над підвищенням рівня фінансової грамотності населення. Через те «Місяць заощаджень» та вигідні депозитні умови нашим клієнтам поєднуємо з заходами, що спрямовані на зміну іміджу нашої установи з фінансового посередника на фінансового партнера та консультанта.

ПАТ «Альфа-Банк».
Ліцензія НБУ № 61 від 05.10.2011 р.
Усі види банківських послуг.
ПАТ «Укрсоцбанк».
Ліцензія НБУ № 5 від 05.10.2011 р.
Усі види банківських послуг.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...