Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«ЖІНКОЮ ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ»

стала і закарпатка

Директор Закарпатської школи моделей «А’СТАР» Ганна Феєр отримала золоту статуетку та найвищу всеукраїнську премію «Жінка ІІІ тисячоліття» за професійні досягнення. Десята церемонія нагородження відбулася 18 листопада в Києві.

Премія «Жінка ІІІ тисячоліття» вручається щорічно починаючи з 2006-го однойменною міжнародною громадською організацією  українським жінкам, котрі зробили значний внесок у певну галузь та реалізовувались у різноманітних сферах діяльності в чотирьох категоріях: «Знакова постать», «Рейтинг», «Перспектива» та «Надія України». Статуетка символізує витонченість жінки, незламну силу і красу її духу, недосяжну для вітрів часу.

 «Готуючись до ювілейної церемонії, ми обрали тих, чиї долі здалися найбільш яскравими, кому довелося подолати не одну перешкоду, шоб досягти справжнього успіху, оскільки він є не тільки особистим, а й має велике значення для всієї країни» – зазначила вища представницька рада.

Зрозуміти своє призначення й реалізувати його, досягти мудрості та духовної досконалості – таке життєве кредо Ганни Феєр. Змалку вона мріяла стати успішною бізнес-леді й працювати в індустрії моди. Її дитяча мрія здійснилася кілька років тому, коли вона заснувала Закарпатську школу моделей «А’СТАР». Щороку тут запалюються нові «зірки». За участі своїх блискучих моделей пані Ганна організовує шоу-покази, серед завдань яких – збагачення традицій та стилів української культури моди, підтримка та розвиток молодих дизайнерів, популяризація національних брендів одягу.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...