П’ятниця
27 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ЖУРАВЕЛЬ У ГАЛЕРЕЇ

Мисткиня з Луцька презентувала свою творчість

Мова про Олену Журавель, яка свого часу вчилася в Ужгородському коледжі мистецтв ім. А. Ерделі, згодом – у Закарпатському художньому інституті, а нині є мешканкою Луцька. Виставку під назвою «Простір Карпат» вона презентувала в дружньому колі в художньому салоні «АртПро» в обласному центрі Закарпаття. Це її дебют, тому приїхала з чоловіком та донечкою.

Викладач пані Олени, знаний закарпатський графік і живописець Іван Дідик, чесно зізнався, що не пригадує її, адже не може пам’ятати всіх учнів. Але додав: приємно вражений тим, що побачив.

Закарпатська мисткиня Емма Левадська каже: «Коли побачила роботи Олени на всеукраїнському конкурсі «Срібний мольберт», одразу сказала, що такої художниці бракує в нашому жіночому мистецькому товаристві. Адже ми всі різні, зі своїми техніками й поглядами. Роботи Олени такі легкі, у них свобода, якої іноді нам так не вистачає».

Сама ж гостя зізналася, що Карпати зачаровують не тільки її. «У вас тут така потужна енергетика. Це від гір, сонця. Коли звідси приїжджаю додому, то хочеться творити й творити», – радісно підсумовує. Наостанок додала, що наших художників треба підтримувати й леліяти, бо ніде нема такої потужної живописної школи, як на Закарпатті.

Оксана ШТЕФАНЬО

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2017
 


...