Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«ЗОЛОТОГО ВЕДМЕДИКА» до свята ОТРИМАВ

очільник румунської фірми, що ремонтує дороги на Закарпатті

Керівники краю у п’ятницю долучилися до урочистих зборів із нагоди Дня автомобіліста й дорожника, що відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Винуватців свята привітали голова ОДА Геннадій Москаль та заступник очільника облради Петро Грицик. Вони подякували працівникам галузі за нелегку роботу, яка має важливе значення для розвитку краю. Найкращі фахівці отримали почесні грамоти та подяки, деяким вручили «Знак пошани Укравтодору» та подяки Держагентства автомобільних доріг України.

Зокрема гендиректор компанії «Trameko» (Румунія) Калін-Адріан-Васіле Роман одержав від Г. Москаля почесну відзнаку «За заслуги перед Закарпаттям». Саме ця румунська фірма цьогоріч ремонтувала шляхи на Рахівщині, а також приводила до ладу дороги в селах Усть-Чорнянського куща Тячівського району (Руській Мокрій, Німецькій Мокрій, Лопухові).

До професійного свята на площі Народній розгорнули в цей день експозицію автобусів, що перевозять пасажирів на маршрутах загального користування, великовагових транспортних засобів, а також сучасних машин від провідних автосалонів краю.

Довідково. Перевезенням пасажирів на маршрутах області займаються 160 перевізників, які використовують понад 700 транспортних засобів. Цьогоріч їхніми послугами скористалися 26 мільйонів пасажирів. Нині Закарпаття посідає друге місце в Україні за кількістю великовагових транспортних засобів, обсяг вантажних перевезень становить 3 мільйони тонн. А дорожники краю утримують мережу шляхів загального користування протяжністю понад 3 тисячі кілометрів.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...