Неділя
18 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Зробити дві вулиці державними дорогами просять крайові депутати Мініфраструктури

Депутати облради на другому пленарному засіданні дев’ятої сесії прийняли звернення до Міністерства інфраструктури України щодо зміни статусу деяких автомобільних доріг області.

Це звернення зініціювала президія облради, а підготував документ департамент інфраструктури, розвитку й утримання мережі доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства ОДА. Як відомо, за законом дороги державного значення поділяються на міжнародні, національні, регіональні та територіальні. До останніх належать і шляхи, що з’єднують з дорогами державного значення автомобільні пункти пропуску через кордон. Але дороги, що пролягають від траси державного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів вулицями Харківська (протяжністю 1,7 км) та Сігетська (1,1 км) до МПП «Солотвино – Сігету-Мармацієй», наразі належать до комунальної власності й перебувають у віданні Солотвинської селищної ради Тячівського району. «Ми, депутати обласної ради, вважаємо, що це не відповідає визначенню автомобільних доріг згідно із Законом України «Про автомобільні дороги». Питання зміни статусу автодоріг із комунальної власності в державну набуває особливого значення в період реформування дорожньої галузі шляхом децентралізації управління автодорогами загального користування», – йдеться у зверненні.

Відтак крайові обранці вважають за необхідне провести (відповідно до ст. 16 ЗУ «Про автомобільні дороги») процедуру передавання згаданих вулиць комунальної власності у державну з подальшим включенням їх до переліку доріг загального користування державного значення, що затверджується постановою Кабінету Міністрів України, інформує прес-служба Закарпатської облради.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...