Субота
24 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Політика

УКРАЇНА ТА УГОРЩИНА

ЗРОБИЛИ КРОК ДО ВІДНОВЛЕННЯ ДРУЖНІХ СТОСУНКІВ

У середу, 7 лютого, у приміщенні Закарпатської обл­держадміністрації відбулася зустріч української та угорської делегацій на чолі із заступником міністра закордонних справ України Василем Боднаром та заступником міністра зовнішньої економіки Угорщини Левенте Модьором.

НЕОБХІДНО ЗАПОБІГТИ ПОЛІТИЗАЦІЇ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАКОНУ ПРО ОСВІТУ,

вважає верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин

Новий Закон про освіту вимагає спілкування з громадськістю, належного роз’яснення, аби суперечки щодо нього не політизувалися. Закон має бути збалансований та повинен забезпечувати право на навчання рідною мовою представників національних меншин і водночас забезпечувати вивчення державної мови на належному рівні.

МУКАЧІВСЬКІ МОЖНОВЛАДЦІ «НАЇЖДЖАЮТЬ»

НА «М-СТУДІО» – Керівник телекомпанії відповів їм відкритим листом

В інтернеті з’явилося звернення директора ТРК «М-студіо» Володимира Шубця до депутатів та чиновників Мукачева, пов’язане з їхніми «наїздами» на телеканал.

Москаль: «АНДРІЯ БАЛОГУ В США 4 РАЗИ

судили за наркотики й алкоголь»

Нинішнього мера Мукачева суд двічі ув’язнював на 30 днів до виправного центру, а вищої освіти в США він так і не здобув. Про це, надавши на своєму сайті відповідні документи, заявив голова ОДА Геннадій Москаль.

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО + ЛОБІЮВАННЯ ІНТЕРЕСІВ КРАЮ В СТОЛИЦІ

Михайло Рівіс відзначив основні віхи роботи облради за 2017-й

Звичайно, всі поточні життєво важливі для нашого краю рішення мусять пройти через сесію облради. Але звітуючись на останньому її засіданні перед депутатами про річну роботу головного законодавчого органу Закарпаття, Михайло Рівіс наголосив: одним із важливих напрямів діяльності є і співробітництво між територіальними громадами та владою європейських країн.

МОСКАЛЬ ПОТРОЛИВ БАЛОГ,

запросивши гостей фестивалю у місті над латорицею на вино в Ужгород

У четвер мукачівці спостерігали в самому центрі міста незвичну картину – на величезному моніторі, встановленому поблизу ратуші, губернатор області Геннадій Москаль (який є затятим опонентом Балог) запрошував усіх на міжнародний винний фестиваль в Ужгород! Відео до кінця тижня буде транслюватися щогодини по кілька разів!

В «операції «Паспорт»

«112-й» не дотримався стандартів достовірності й збалансованості

На прохання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Незалежна медійна рада зробила висновок щодо трансляції телеканалом «112» документального фільму «Операція «Паспорт», у якому йдеться про життя угорської громади на Закарпатті.

Геннадій МОСКАЛЬ: «МИ ПРИМУСИМО РАЙОННІ РАДИ ПРИЙМАТИ БЮДЖЕТИ ТАКИМ ЧИНОМ,

щоб вони в першу чергу враховували інтереси людей»

Голова ОДА Геннадій Москаль у медійному просторі – закарпатському й загальноукраїнському – фігурує часто, хоча й відмовляється від інтерв’ю та телеефірів теж нерідко. Воно й зрозуміло: журналісти діймають, а справ – по горло. Але підбити підсумки року, що минув, таки погодився, навіть перебуваючи у відпустці.

Від солерудника до земель вертолітного об’єднання

Обласні депутати клопотали про вирішення важливих питань краю

Як завжди, під час сесії облради минулого четверга було озвучено чимало депутатських запитів. Із частиною з них ми читачів уже ознайомили, зараз подаємо інші.

РЕГІОНАЛЬНУ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

затверджуватимуть крайові обранці

На розгляд депутатів Закарпатської облради підготовлено проект рішення «Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Закарпатській області на 2018 – 2020 роки».

Сторінки

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

Навіґація

...