Субота
20 січня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Соціо

ХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ ЗАКАРПАТТЯ

в історичному ракурсі

Із вливанням у економіку нашого краю іноземного капіталу наприкінці ХІХ – на початку ХХ століть тут поступово розпочалося формування хімічної промисловості, яка в подальшому стала самостійною галуззю капіталістичного, а за радянської доби – соціалістичного господарювання.

СВАЛЯВСЬКА ШКОЛЯРКА СТВОРЮЄ

ВИТОНЧЕНІ КВІТКОВІ КОМПОЗИЦІЇ з бісеру

Соціологи стверджують: народжені у двотисячних  цінують практичні навички й уміння, в усьому, за що б не взялися, виявляють креатив і йдуть на сміливі експерименти. Тож не дивно, що й хенд-мейд у виконанні представників покоління Z – сама досконалість.

ЗІРКИ ВАСИЛЯ ТАРЧИНЦЯ

сплелися в «Рекітське сузір’я»

2 січня виповнюється 70 літ знаному в Україні уродженцю села Рекіти, що на Міжгірщині, Василю Тарчинцю – головному редактору газети «Акцент», заслуженому журналісту України, письменнику, ректору Малої академії літератури і журналістики, яка має статус міжнародної, полковнику Українського війська у відставці, генерал-лейтенанту українського козацького війська, учаснику бойових дій.

СВЯТИЙ ВЕЧІР

мого дитинства на Свалявщині

У радянські часи за колядку коло хати давали по 20–30 копійок. А 40–50 діставали ті, де в гурті було четверо чи більше хлопчаків. Натомість діти сільських інтелігентів колядувати не ходили – батьки й раді б їх відпустити, але боялися позбутися роботи.

«РІЗДВО ДЛЯ ВСІХ» було

у Солотвині

В останні дні року в Солотвині на Тячівщині, де більшість мешканців – етнічні румуни та угорці, відзначили селищне свято «Різдво для всіх».

НА КОРДОНІ МОЖЛИВІ

черги

Мукачівський прикордонний загін інформує про ймовірне накопичення транспортних засобів на кордоні. Такий наплив прогнозований та пов’язаний із новорічно-різдвяними святами.

розписані вручну ГОДІВНИЧКИ

вручили дітлахам у Берегові

Холоди – серйозне випробування для пернатих. На підтримку зимуючих птахів лісівники ЗОУЛМГ організували акцію «Кожному птаху – годівниця та домівка у закарпатській столиці».

ОБЛУПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

вбралося до новорічно-різдвяних свят

Настрій чародійства і свята в головному лісовому господарстві створюють світова ілюмінація, ялинка, вбрана червоними іграшками та золотистими гірляндами, і живі зелені гілки на балконах, оздоблені кульками, бантами.

НАЙМЕНШУ «ОФІЦІЙНУ» ЯЛИНКУ В УКРАЇНІ

прикрасили в Ужгороді

В Ужгороді на площі Народній прикрасили найменшу обласну ялинку в Україні, висота якої ледь сягає одного метра.

17 миттєвостей 2017-го:

найяскравіші події року в УжНУ

Наприкінці року, що минає, згадуємо найцікавіші й найважливіші події, які сталися в Ужгородському національному університеті. Відзначимо, що більшість із них є стратегічно важливими для подальшого розвитку вишу, адже в 2017-му закладено основу для багатьох проектів, від успішності яких, без перебільшення, залежатиме майбутнє закладу.

Сторінки

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
March 2017
 

...