Неділя
18 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Соціо

НА ПРИЙОМ ДО МИХАЙЛА РІВІСА

закарпатці йшли зі своїми наболілими проблемами

У перший день весни голова обласної ради Михайло Рівіс згідно з графіком провів особистий прийом громадян. До нього звернулося 29 мешканців краю з різноманітними проблемами. Люди приїхали з Мукачівщини, Перечинщини, Свалявщини, Іршавщини, Ужгородщини та обласного центру Закарпаття.

На Горянській ротонді тривають

відновлювальні роботи, реставрація – іще попереду

На східній околиці Ужгорода розташована відома далеко за межами Закарпаття Горянська ротонда. Це найдавніша кам’яна церковна будівля області, вона – серед ключових пам’яток у контексті дослідження середньовічної історії регіону.

ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА ПОКУПЦЮ?

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ

Доброго дня, пане Павле! На новий рік чоловік подарував мені пральну машину. Місяць вона пропрацювала, а потім раптом перестала включатися. Чек і всі документи ми зберегли. Скажіть, чи можна нам звернутися до продавця, щоб поміняти її на іншу

На що має право покупець у разі придбання товару неналежної якості?

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

про туберкульоз?

Туберкульоз є актуальною проблемою не лише в Україні. Згідно зі статистикою, щорік в усьому світі від цієї недуги гине 2 млн людей. За оцінками ВООЗ, у період між 2000 і 2020-м майже один мільярд буде інфіковано, 200 мільйонів захворіє та 35 – загине, якщо контроль за епідемією не посилять.

Свидовець може стати ідеальним місцем

для тренування наших спортсменів у зимових видах спорту

Про це заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Василь кий: «ЛІС – НЕ ЛИШЕ МАТЕРІАЛЬНЕ, А Й ДУХОВНЕ НАДБАННЯ НАРОДУ»

Із директором державного підприємства «Ужгородське лісове господарство» Василем КИЄМ розмовляємо про економічні підсумки минулорічного господарювання, екологічні функції наших «зелених легенів» та заходи з їх відновлення.

ПРО ІРШАВУ РОМАНТИЧНУ –

на екскурсії

Нагадаємо, Іршава теж долучилася до проекту «Відкриті екскурсії», що активно проводяться в Ужгороді. Їх уже пройшло кілька, й вони тематичні. Так, у неділю була «Романтична Іршава», яку провів працівник районної станції юних туристів Михайло Штефаньо.

ГОЛОС ЙОГО ДУШІ

виливається через пісні

Недавнього післяобіддя я прошкував центром Берегова та почув красивий, легкий і стриманий, якийсь аж задушевний чоловічий голос – то під комбінований акордеон-баян на лавиці співав скромно одягнений дядько в літах. Поруч – картонна коробка, куди перехожі кидали гроші. Порівнявшись «із митцем», поцікавився, хто він та звідкіля?

«У НАС ПРОБЛЕМИ НЕ З УГОРСЬКОЮ ВАКЦИНОЮ,

яка давно розмитнена й майже вся використана, а з некомпетентним в. о. міністра охорони здоров’я», – каже геннадій москаль

Озвучена виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я Уляною Супрун інформація, що на Закарпатті є проблеми з угорськими вакцинами від кору, які «…належним чином не розмитнили й вони ніби конт­рабанда, а тепер лікарі не хочуть їх використовувати», не відповідає дійсності.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

провів йосип борто

21 лютого перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян із особистих питань. До нього прийшло більше 20 осіб.

Кожного привела своя біда, але більшість просили допомогу на лікування в рамках обласної програми «Турбота».

Сторінки

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
March 2018
 


...