Понеділок
18 вересня 2017 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Соціо

У НАШИХ ЗАРОБІТЧАН НЕ ВИСТАЧАЄ УЯВИ,

куди потратити гроші, вважає Анатолій Преображенський

Традиція заробітчанства на Закарпатті, як і в сусідніх областях, виникла не сьогодні й не вчора. Але якщо наші прадіди їздили в Америку чи Бразилію й, повернувшись, купували вдома землю та садили виноградники, то сучасники не поспішають вкладати в те, що могло би приносити дохід тут.

У дитинстві Катя мріяла про пишні торти з кремом,

а отримувала – з повидлом. Тепер сама творить солодкі дива

Про кондитерське захоплення Катерини Волобуєвої ми дізналися випадково – на свій день народження вона пригостила працівників редакції не просто смачним, а ще й напрочуд гарним тортом. І коли з’ясувалося, що приготувала його сама, всі ахнули. Звісно, газетярі не оминуть можливості вивідати якісь цікавинки, от і Каті ми влаштували невеличкий «допит».

ТАКИ ПАТРІАРХ, І ТАКИ ДИНАСТІЯ

через руки професора Михайла Фатули пройшло понад 60 тисяч хворих

Наш край має своїх патріархів у медицині. Серед них – легенда закарпатської терапії, талановитий кардіолог, професор Михайло Фатула. Цього заслуженого лікаря України, академіка АН вищої школи України, вітчизняного основоположника теорії «сольової гіпертонії» знають далеко за межами області.

АБИ ТРАНСПОРТ НЕ ПОШКОДИВ СВІЖИЙ АСФАЛЬТ,

мешканці Німецької Мокрої перекривають дорогу лавицями й возами – до її повного застигання

У суботу, 9 вересня, голова ОДА Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку на Тячівщину, щоб напередодні фестивалю «Закарпатська свальба» проінспектувати масштабний капітальний ремонт шляхів, який розпочався в селах Усть-Чорнянського куща.

БУДКА НА ПЛОЩІ ФЕНЦИКА

псує сквер?

Ужгородці обурені, що на площі Фенцика позаду лялькового театру в Ужгороді «вліпили» будку коричневого кольору. Вона не вписується у сквер і псує його обличчя, переконані.

Виявляється, що її встановило ПрАТ «Закарпаттяобленерго» й це трансформаторна підстанція незвичної форми.

як ПОліпшити РІВЕНЬ НАДАННЯ

МЕДДОПОМОГИ МАТЕРЯМ І ДІТЯМ?

Про це йдеться у проекті рішення «Про хід виконання Регіональної програми «Репродуктивне здоров’я населення Закарпатської області на період до 2020 року», який вноситься на розгляд крайових депутатів.

«ШВИДКА» СЛЬОЗАМ НЕ ВІРИТЬ

У реформи нашої медицини не дуже вникаєш, поки вони не торкнуться тебе особисто. Вранці дружина відчула сильний біль у всіх кістках – від мізинця на нозі до голови. Два пакети німесилу не допомогли– дійшло до сліз. Викликаю «швидку». Запитують, на що людина скаржиться, адресу, вік. І нарешті отримую відповідь – чекайте, зараз до вас прийде лікар. Чесно кажучи, я й не зрозумів нюансу.

«ВЕСЕЛИЙ ЦВИНТАР» У РУМУНСЬКІЙ СЕПИНЦІ:

туристична родзинка по той бік Тиси

Безвіз дав українцям нові можливості для цікавих подорожей. Жителям прикордонної Тячівщини в цьому плані пощастило – буквально в кількох кілометрах розташовані унікальні об’єкти, які цікавлять туристів із інших країн Європи та світу.

МУКАЧЕВО НА ДЕНЬ

окупували руді

Мукачево вперше відзначило Міжнародний день рудих – парадом людей із золотим волоссям «Red Hair Day-2017», який організував туристично-інформаційний центр міста. Оскільки з погодою не пощастило, то захід відбувся в приміщенні Мукачівського держуніверситету.

15 ТИСЯЧ ГОСТЕЙ І ПОНАД 11 ТОНН СИРУ

було на «Гуцульській бриндзі»

Цьогоріч найбільший гастрономічний фест Закарпаття «Гуцульська бриндзя» тривав один день, 3 вересня. (Торік – два, бо заодно в Рахові відбувся Міжнародний гуцульський фест, який традиційно проводять в одному з міст Гуцулії (У 2017-му він пройшов у Коломиї). Метеорологи передавали зливу, через що деякі пункти із програми вилучили.

Сторінки

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
29
30
 
September 2014
 

ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

...