Понеділок
24 липня 2017 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Соціо

ЗАВАНТАЖЕНЕ ДЕРЕВОМ АВТО

придавило пасажира на Іршавщині

12 липня близько 14.40 біля с. Дунковиця сталася ДТП із трагічними наслідками. Вантажний автомобіль марки «Renault», який належить приватному підприємцю, повертався з Мукачева на Іршавщину. За кермом був 24-річний житель с. Горбок. У салоні сидів молодий  односельчанин водія.

НА ЗБЕРЕЖЕННІ АЕРОПОРТУ «УЖГОРОД»

наполягатимуть депутати обласної ради

Для забезпечення сталого функціонування ужгородського аеропорту обласні обранці направлять на адресу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України відповідне звернення, яке пропонується до порядку денного третього пленарного засідання сьомої сесії облради.

«РОБІТЬ ТЕ, ЩО ЛЮБИТЕ,

і любіть те, що робите»

Цим золотим правилом усеньке своє довге життя керувався уродженець Буштина Петро Гаврилко. Він бачив і слухав президента Чехословаччини Томаша Масарика й був особистим охоронцем президента Карпатської України Августина Волошина.

ЗНЕСЕНА КРАМНИЦЯ ФУНДАНИЧА

КОНСОЛІДУВАЛА УЖГОРОДЦІВ

Минулого місяця на вулиці Волошина, 47 в Ужгороді зруйнували будинок Циріла Фунданича, збудований у 1900-х роках. Мальована вивіска з прізвищем власника була, фактично, єдиним довоєнним зразком, збереженим в обласному центрі. Надписи угорською. Були тут і цікаві дерев’яні ворота-двері… Знесли до фундаменту… Це викликало чималий резонанс і невдоволення серед містян.

МІНІ-ГЕС:

У ЧИЮ КИШЕНЮ НАВАР?

Літо-2017 виявилося гарячим (звичайно, у переносному сенсі) на хустській Мараморощині. В селах району, розташованих поблизу Ріки, відбулися багатолюдні громадські слухання з приводу будівництва міні-ГЕС. Був і активний інформаційний супровід у соцмережах та ЗМІ.

Чим займався Москаль

упродовж двох років на Закарпатті?

Сьогодні, 15 липня, минає рівно два роки з моменту призначення Геннадія Москаля на посаду голови Закарпатської ОДА. За цей час він видав на-гора стільки заяв і коментарів, що писати щось «до дати» – неодмінно означає повторюватися. Натомість «НЗ» пропонує добірку красномовних фото, які демонструють, чим керівник області займався з 2015-го.

ДЕСЯТЬ ДНІВ ВИПРОБУВАНЬ:

на Закарпатті завершилися масштабні навчальні збори резервістів

8  липня в області завершилися навчання резервістів територіального резерву. Кульмінацією стало знищення умовної диверсійної групи, яка мала на меті захопити стратегічні об’єкти.

ДУБИ НА СОЛОВ’ЇНІЙ

окраса міста чи небезпека?

Розпачем поділилася художниця ужгородка Вікторія Кузьма.

в ато загинув ще один краянин

пішов із життя у розквіті сил...

У зоні проведення антитерористичної операції загинув 40-літній берегівчанин Володимир Бричак. Життя військовослужбовця під Горлівкою обірвала ворожа куля снайпера, розповіли в Закарпатському облвійськкоматі.

ЛІСІВНИКИ УЖГОРОДЩИНИ ЗАЙНЯЛИ ПРИЗОВЕ МІСЦЕ

в «Татранській косьбі-2017»

У Словаччині відбулися щорічні міжнародні змагання з сінокосіння «Татранська косьба» та приготування бограчу «Шпіца-гуляш» у рамках акції «Охорона екосистем лук».

Сторінки

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
November 2014
 

ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

...