Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Спорт

наш земляк став СРІБНИм ПРИЗЕРом

СВІТОВОГО КУБКА

В угорському Мішкольці 7 – 8 жовтня відбувся кубок світу з пауерліфтингу по версії GPC у становій тязі. На цих змаганнях виступав і наш богатир – мукачівець Іван Черепаня.

ЗАКАРПАТКИ – ПЕРЕМОЖНИЦІ

КУБКА КРАЇНИ

Уже другий рік поспіль закарпатська жіноча збірна з фехтування на рапірах завойовує золото кубка України. Наш колектив у складі вихованок Сергія Горецького – Аліни та Крістіни Рапинець, Ангеліни Цимболинець і Марії Кривонос – на шляху до фіналу в 1/8 переміг команду «Закарпаття-2», до якої входять молоді фехтувальниці.

СДЮСШОР U-14 – без втрат,

а команди «МФА» в турі здобувають 6 балів

У чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги у вищій лізі закарпатські команди – мукачівська «Мункач футбольна академія» та Ужгородська СДЮСШОР – у 5-му турі виборюють потрібні залікові бали.

У «вишці» лідери

беруть своє

7 – 8 жовтня відбулися матчі 15 та 19-го турів у вищій та першій лігах. У вищій лідери прогнозовано взяли по три залікові бали.

ТОМАШ ПФАЙФЕР НАЙПАМ’ЯТНІШИЙ ГОЛ ЗАБИВ

ВОЛОДАРЮ «ЗОЛОТОГО М’ЯЧА» ЯШИНУ

27 вересня знаний футболіст, капітан та головний тренер «Говерли» Томаш Пфайфер відсвяткував 75-річчя. Після завершення футбольної кар’єри справжнє своє покликання він знайшов у роботі з дітьми, пропрацювавши багато років в Ужгородській СДЮСШОР на різних посадах (від тренера до директора), а також як арбітр паралельно обслуговував матчі чемпіонату СРСР.

ФУТБОЛьне ЗАКАРПАТТЯ:

битва титанів завершується нічиєю

Перенесений поєдинок 14-го туру чемпіонату області вищої ліги з футболу між ФК «Середнє» та «Минай», який відбувся 4 жовтня, став родзинкою для вболівальників. Вони стали свідками гри високого класу між кращими командами нашого краю.

«Минай» здобуває першу перемогу

в рідних стінах

Лише в матчі 7-го туру «Минаю» дається перша перемога в аматорській лізі України. Закарпатці на ужгородському «Авангарді» перемагають ФК «Малинськ» із Рівненської області.

Максим ОФІЦИНСЬКИЙ:

«НАЦІЛЮЮСЯ НА МЕДАЛЬ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ»

Минулого тижня в Луцьку завершився ЧУ з класичного пауерліфтингу в усіх вікових групах. Блискуче на змаганнях серед студентів виступив ужгородець Максим Офіцинський (4-й курс економічного факультету УжНУ), який уперше став чемпіоном у ваговій категорії до 83 кг.

ТУР БЕЗ СЕНСАЦІЙ:

лідери впевнено перемагають

Минулими вихідними відбулися 13 та 17-й тури у вищій та першій лігах чемпіонату області з футболу.

ІВАН КОВБАСНЮК ДЕМОНСТРУЄ ВИЩИЙ КЛАС У ЧИЛІ,

а наші збірники готуються в Кострині

Наш майбутній олімпієць – гірськолижник Іван Ковбаснюк (на фото) – повернувся в рідне Ясіня з далекого Чилі, де в ході підготовки до Олімпіади у складі збірної України брав участь у престижних змаганнях Південноамериканського кубка.