П’ятниця
23 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Анонс

Мирослава ГОЛОНИЧ: «ТОРТ МАЄ ВПИСАТИСЯ В ОБРАНУ ЄДИНУ СТИЛІСТИКУ ВЕСІЛЛЯ»

Продовжуємо складати закарпатські «весільні пазли». Уявіть картину: двоє кремезних чоловіків виносять із кухні елегантний п’ятиярусний весільний торт – білосніжний, декорований цукровими квітами й ліпниною (до слова, саме такі в моді цього року). Раптом один незграбний порух офіціанта-аматора – і він гепнувся на долівку, перетворившись на бісквітне місиво.

ХУСТ. НОВА СЦЕНА ЗАКАРПАТСЬКОГО ТЕАТРУ

За тиждень тут прем’єра

17 лютого Закарпатський обласний театр драми і комедії починає нове життя на своїй новій сцені. Прем’єра відбудеться в Хусті виставою «Наталка Полтавка». Символічно, що не кажіть. Для знавців крайового мистецтва словосполучення «Нова сцена» відоме здавна. Адже понад 80 років тому знаменитий театр у столиці Карпатської України саме так і називався.

Оформити право власності на землю

допомагають фахівці СТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу – люди задоволені

З 2014-го СТОВ «Агро-Лучки» розпочало .сільськогосподарську діяльність у складі Українського  .аграрного холдингу. Відтоді почався новий етап у аграрній галузі нашої області. Це стосується і Великолучківської сільради, що на Мукачівщині.

Аннамарі ДАНЧА: «ДОСЯГТИ УСПІХУ ДОПОМОГЛА ПІДТРИМКА РОДИНИ»

Утретє за свою спортивну кар’єру, на зимові олімпійські ігри поїде 28-річна ужгородська сноубордистка Аннамарі Данча. До цих змагань їй довелося пройти жорсткий відбір на багатьох «фісовських» та етапах кубка світу. Після Сочі в житті Аннамарі відбулися приємні зміни – вона вийшла заміж, згодом стала мамою й певний час не займалася спортом.

МАГНАТ-МУЛЬТИМІЛЬЙОНЕР І ЗНАМЕНИТИЙ ШАХРАЙ НЬЮ-ЙОРКА –

виходець із Тячева

«КОЛИСЬ НАСТАНЕ РЕНЕСАНС ЧОРНО-БІЛОЇ ФОТОГРАФІЇ»

Тібор Гасич про прірви, вершини-голки, профспілкових туристів та малювання світлом

Москаль: «АНДРІЯ БАЛОГУ В США 4 РАЗИ

судили за наркотики й алкоголь»

Нинішнього мера Мукачева суд двічі ув’язнював на 30 днів до виправного центру, а вищої освіти в США він так і не здобув. Про це, надавши на своєму сайті відповідні документи, заявив голова ОДА Геннадій Москаль.

ІДЕАЛЬНІ ФОТО В СТИЛІ ГЛЯНЦЕВИХ ЖУРНАЛІВ –

це лише на 50% відзнятий матеріал, решта – глибока ретуш

Нещодавно автор цих рядків натрапила на таку мізансцену в магазині: три продавчині розглядали у смартфоні добірку світлин.

ДВА З ПОЛОВИНОЮ ТИЖНя НА ЧЕРКАЩИНІ –

в зовсім іншій реальності

На новорічно-різдвяні свята ми з сім’єю вибралися в гості до рідні в Лип’янку, що на Черкащині. Хоча й раніше бувала там, але цього разу за два з половиною тижні встигла закохатися в це село. Навіть думка приходила, щоб залишитися тут. На що чоловікова сестра Світлана Дегтяр зауважила, що жити тут важко, бо треба дуже гарувати на землі.

ВІД «ЧОРНОЇ ДІРКИ В СЕРЦІ ЄВРОПИ» – ДО ІСТОРІЇ УСПІХУ

такий шлях пройшла Словаччина за 25 років своєї незалежності

Першого січня виповнилося 25 років незалежній Словаччині як самостійній державі. З цієї нагоди Генконсульство СР в м. Ужгород наступного тижня організовує урочистий прийом. Ми попросили експерта з міжнародних питань, радника при дирекції Національного інституту стратегічних досліджень Світлану Мітряєву проаналізувати шлях країни-сусідки за цей період.

Сторінки

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

Навіґація

...